Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A legjobb barátnőmnek tetszik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legjobb barátnőmnek tetszik az a srác aki nekem is és tőllem kérdezte meg a fiú hogy járnék e vele de én nemet mondtam a barátnőm miatt. A srác 4 hét után a barinőmtől is megkérdezte és most engem nagyon zavar hogy együtt vannak. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2015. jún. 30. 21:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%
pfffffffffffffffffffffffffffffff elég gáz a gyerek. mondd meg a barátnődnek hogy ő a 2. választás lett volna
2015. jún. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
És a srácot hogyan felejtsem el? vagy ha meg kérdezné tőllem akkor mit mondjak neki? köszi a választ előre is !
2015. jún. 30. 21:56
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Te megtetted a baratnodert ezt, de o nem? Szerintem mondd ezt el neki. Legalabbis én elmondanám, mert lemodtal a srácról miatta, utana o meg ossze jött vele.
2015. jún. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
De az a baj hogy a barátnőm megkérdzte tőllem hogy össze e jöhet a fiúval és nem akartam őket megbántani mert fontosak nekem és ezért mondtam nekik azt hogy felőllem össze jöhetnek de most meg nagyon bánt engem hogy együtt vannak
2015. jún. 30. 22:05
 5/11 anonim ***** válasza:
Akkor sztem hagyd a pasit :). Nem tudsz mit tenni ellne, inkabb örülj egyutt a barátnőddel es keress masik fiút :). Masodik válaszoló voltam
2015. jún. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
köszi a válaszaidat nagyon jóók megfogadom a tanácsodat és továbblépek! :)
2015. jún. 30. 22:12
 7/11 anonim ***** válasza:
Nincs mit :)
2015. jún. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Szerintem is hagyd! Ha tényleg tetszenél a fiúnak, akkor 4 hét után sem megy oda a barátnődhöz, hogy feltegye neki ugyanazt a kérdést, mint amit neked. Igaz, én nem ismerem, de az ilyen viselkedés alapján azt gondolom, hogy valószínűleg csak egy barátnő kellett neki (mindegy, ki), hogy menőzzön a haverjai előtt. Nagyon szép volt tőled, hogy lemondtál a barátnőd miatt a srácról, de tényleg ne bánkódj miatta! A spontán ötletek sokszor a legjobbak :)
2015. okt. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Kérdés második felére: szerintem úgy próbáld meg elfelejteni, hogy készíts róla egy listát, hogy milyen rossz tulajdonságai vannak. Nem túl sokat segít, de ha tényleg nem hat semmit, gondolj arra, hogy szánalmas :D
2015. okt. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Szerintem egyáltalán nem komolyak a szándékai veled kapcsolatban, ha a barátnődnél is bepróbálkozik.
2015. nov. 2. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!