Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Kaphatok erre egy ertelmes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kaphatok erre egy ertelmes választ?

Figyelt kérdés

Nyár elején megismerkedtem egy lánnyal és egész nyáron beszeltunk nagyon belézùgtam és azt szeretnem kerdezni hogy mit írjak neki mert egyszer se jott ossze hogy talizzunk és suli kozbe nem nagyon lesz idom mert edzesre jarok meg stb..

Az jo ha azt irom hogy jo volt a nyaram de kár hogy 1 tali se jott ossze..Vagy valami ehez hasonlo szoveget szeretnek irni de nem akarok nyomulós szöveget.. Ilyet egy lánynál se ereztem es nem akarom elrontani mar tul sok csalodas ert az eletben


2015. aug. 27. 13:41
 1/5 anonim ***** válasza:

nem.


22F

2015. aug. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem kell siránkozni, nemes egyszerűséggel hívd el!
2015. aug. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha akarsz, akkor tudsz időt szakítani arra, hogy találkozzatok. Hívd el ;)

17L

2015. aug. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Inkább normálisan kérdezd meg, hogy nincs-e kedve találkozni veled.
2015. aug. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Olyan nincs, hogy suli időszak alatt nem lesz időd. Minden össze lehet egyeztetni, meg lehet szervezni, ha nagyon akarod. Egyszerűen írd meg neki, hogy nagyon szeretnél már találkozni vele, mert nagyon klassz volt ugyan a nyár, amit végig beszélgettetek, de szeretnéd már élőben is jobban megismerni. Ennyi. Ha ő is hasonlóan érze, nem fogja nyomulásnak venni. Még az is lehet, hogy pont erre vár.
2015. aug. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!