Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Ti mit gondoltok a távkapcsola...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok a távkapcsolatról? Kinek milyen tapasztalata van? Meddig tartott a leghosszabb?

Figyelt kérdés
2015. aug. 28. 23:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Irtózatos. Nem lehetsz mindig a kedveseddel. Néha megőrülsz a vágytól, hogy átöleld, de nincs sehol! És persze mikor kívánod, kénytelen vagy a kezeddel beérni. Nem ajánlom.
2015. aug. 29. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Viszont annál édesebb amikor újra találkozok. :) Ha pár hetente meg lehet oldani a találkozást, akkor ki lehet bírni, igaz nem lesz könnyű. Viszont ha évekig nem... na az már lehet nem fog működni.

Miért, kedves kérdező? Ti is távkapcsolatban fogtok élni?

2015. aug. 29. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Igen, úgy tűnik sikerült választanom valakit, aki 250km-re él, de nem érdekel. És próbálunk minél előbb összehozni egy találkozást. Eddig úgy néz ki, nagyon komolyan alakulnak a dolgok, szeretném ezt ha így is maradna.

Egyébként kíváncsi vagyok a zapasztalatokra is, hogy kinek hogy sikerült stb. Anya is aggódott hogy hogyan fog ez működni, mert nagyon ragaszkodó típus vagyok és tényleg nagyon jó lenne, ha itt lenne, de nincs itt. Viszont fenekestül felforgatta az életem és nagyon sok dolgot megváltoztatott akaratán és szerintem tudatán kívül is. Sokkal könnyebben bírom magamahoz képest, viszont tényleg nagyon szeretem.. Minden második vagy minden este, attól függ, nincs-e dolgunk beszélünk telefonon, fb-on, skypeon, mindrhogyan tartjuk a kapcsolatot ahogy ez lehetséges és tényleg nagyon szeretjük egymást. Bár nincs itt, hogy a viselkedésével kimutassa és éreztesse, amikor beszélünk is érzem, hogy ő hogyan érez. A körülményekhez képest nagyon jól bánik velem. Volt már két barátom, azok nem távkapcsolatok voltak, de egyáltalán nem ilyen volt. Sokkal boldogabb vagyok, mint bármikor.

2015. aug. 30. 18:17
 4/13 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok? Iskola időben hogyan tervezitek tartani a kapcsolatot?
2015. szept. 1. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

17l 18f

Ugyanúgy ahogy eddig

2015. szept. 1. 09:03
 6/13 anonim válasza:
Szerintem működik, ha kölcsönös a megértés és a bizalom.
2015. szept. 1. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Mi is távkapcsolatban élünk, és szerintem is működik, ha meg mégsem, akkor valamelyikőtöknek nem voltak teljesen őszinték az érzései. Sok sikert! :)
2015. szept. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
hát igaz, hogy tényleg nagy a távolság, de bizalomból sincs híján. :) tényleg sokkal rosszabbra számítottam, de ahhoz képest ez kész álom:))
2015. szept. 1. 20:06
 9/13 anonim ***** válasza:

Én 5 évig voltam együtt egy lánnyal. Ő 14 én q7 voltam, mikor összejöttünk. Rohdtul szerettem, s Ő is engem. Persze voltak hullámvölgyek. 3x próbált helybelivel de mindig visszajött mert rájött, hogy én tényleg csak érte élek 200kmre. Aztán idén történt valami. A munkahelyemmel volt egy kis gebasz..húztuk, nyúztuk. Még majus 1-jén itt volt nálunk, de már akkor sejtettem, hogy már más is képben van. Aztán el is mondta, találkoztunk egyszer akkor lett igéret meg minden, de már a szex sem volt olyan. Láttam rajta. Aztán jó egy hónapja bejelentette, hogy összejöttek. Próbált utána beszélgetni velem, de én nem bírtam másról csak rólunk beszélni, a jövőről. De mindig csak vitába fulladt. Nem is tudok róla semmit. Rohdtul szarul vagyok. Gyereket akartam már tőle, s Ő is avval nyugtatott mindig, hogy ne izguljak Ő lesz a bébim anyukája..s tessék.

Ez az én történetem röviden. Remélem Ti nem jártok így! :)

2015. szept. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
hű. nagyon sajnálom:( de ne aggódj, jöni fog majd akit neked szántak. ennél biztosan sokkal jobbat érdemelsz :)) fel a fejjel! :)
2015. szept. 1. 22:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!