Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hova tudnék ma menni iszogatni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tomika1990 kérdése:

Hova tudnék ma menni iszogatni és közben csajozni is?

Figyelt kérdés
A pénz nem gond:)

2015. szept. 3. 18:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem gond a pénz és fizeted nekem is, akkor menjünk már együtt :D
2015. szept. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Joe.38 ***** válasza:
Leülsz a PC elè. Töltesz magadnak ! Majd ...... ma ez a biztos.
2015. szept. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha Debrecen környéki vagy mehetnénk együtt csajozni.
2015. szept. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
jó lenne tudni hogy merre laksz :D így nehéz szórakozóhelyet ajánlani. ha debreceni vagy akkor tudok ajánlani.
2015. szept. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem mindegy, hogy hol laksz és milyen korú vagy. Az én településemen például nem messze a gimnáziumomtól van egy kocsma, ahova szinte csak a gimnázium tagjai járnak, meg innen-onnan pár fiatal. Bár szerintem ilyesmi, azért mindenhol van.

Mondjuk én lány vagyok és nem csajozok, de ilyen helyeken mindig rámászik az emberre egy két srác. Ők például ott szoktak csajozni és iszogatni.;)

2015. szept. 5. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha itt kell megkérdezned, akkor sehova....
2015. szept. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!