Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogy találjak közös pontot vele?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy találjak közös pontot vele?

Figyelt kérdés
Van egy lány, aki eléggé bejön nekem az évfolyamról, együtt járunk egy suli utáni foglalkozásra. El szeretném hívni valahová, de nincs közös pontunk a foglalkozáson kívül:/ Menjek oda hozzá és csak hívjam el random, vagy várjak és keressek vele egy másik pontot?

2015. szept. 3. 20:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Nehogy egyből randira hívd.Kérdezd meg hogy mizujság,beszéljetek zenéről,kérdezz tőle sokat,és még az érdeklődés mellett nekem be szokott jönni néha az is hogy veszek egy mély levegőt, akkor ellazulok egy kicsit.Aztán ha azonos az érdeklődési körötök hajrá!Ha teljesen más,akkor ne is próbáld.Ja meg van egy fontos dolog.Ha a barátnőivel vagy màs egyéb személlyel tartózkodik mikor beszélgetni szeretnél vele akkor se menj oda hozzá.Inkább várj mert ilyenkor nagyobb kárt tudsz okozni mint jót.
2015. szept. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szerintem lassan kezdj el közeledni hozzá, előszőr írj rá, beszélgessetek így jobban megismered hogy milyen és valójában mit is szeret és azok alapján könnyen megtudnál szervezni egy randit ami neki is megfelelő lenne
2015. szept. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!