Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lányok: hogyan, mit mondjak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok: hogyan, mit mondjak nektek biciklizés közben hogy megálljatok, szóba álljatok velem? F/25

Figyelt kérdés

Ma is bicikliztem és megláttam egy szép olyan 16-18-éves lányt biciklizni, utána mentem megelőztem de nem volt bátorságom még annyit se mondani hogy ' szia '

Nem tudom hogy mit mondjak, hogyan állítsam meg a lányt hogy megáljon, telefonszámot cseréljünk.

Volt eszemben hogy ezt mondom neki ' szia, cserélünk telefonszámot? '

De lehet hogy ezzel nem jutottam volna semmire, túl gagyi így előadni neki.


2015. szept. 4. 22:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Menjél előre (jó messzire, hogy ne lásson)és a tescoban vett bicikli likvidáló 2000-es szöges dróttal kilyukasztod a gumit, aztán kénytelen lesz megállni, te meg hős lovag módjára megjavítod a bicaját foltozással meg pumpával.
2015. szept. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mittudomén, kérdezd meg, tudna-e segíteni, hogy ez merre van vagy ez.. és akkor már végülis ha ügyesen csinálod, hosszabb beszélgetés is lehet belőle. De azért a szerencsén is múlik, ha valaki nagyon siet, nem biztos, hogy sokáig ácsorogna.
2015. szept. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!