Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mire számíthatok szerintetek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire számíthatok szerintetek?

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel érettségi időszakban találkoztam, összeismerkedtünk, egész közeli kapcsolatba kerültünk, aztán mikor hívtam volna randizni, mondta hogy van barátja, épp előtte két nappal jöttek össze. Akkor megtartottuk a beszélő viszonyt, bár túl sokat nem beszéltünk, találkozni meg annál is kevesebbet. Múlthét pénteken rámírt, hogy mennyek ki vele meg egy barátnőjével a barátnője pasijának a focimeccsére, kimentem velük, aztán megbeszéltük, hogy hazamegy mindenki (én lerakom a kocsit) és a főtéren találkozunk, iszogatunk egy kicsit. Így is lett, találkoztunk, iszogattunk, a csaj kicsit többet ivott mint kellett volna, összeakadt egy nem túl bizalomgerjesztő társasággal, a barátnője elrángatta tőlük, de már indult haza és rámbízta, hogy nem mehet vissza azokhoz a srácokhoz, neki pedig mondta, hogy csak akkor maradhat még a városban, ha velem marad. Így aztán ott maradtunk kettesben még egy fél órát beszélgettünk, aztán elindultunk haza, de látva hogy nem teljesen biztosak a lépései a lánynak, mondtam neki hogy hazakísérem (durván olyan 4 km re lakik a főtértől is, és tőem is). Nem is ellenkezett, és míg sétáltunk, végig úgy viselkedett mintha együtt lennénk, kereste a kezem, kézenfogva sétáltunk, aztán megöleltem és úgy sétáltunk. Már már tényleg abban reménykedtem, hogy ha odaérünk hozzájuk, búcsúzóul elcsattan egy csók is, de helyette be kellett érnem egy nagyon hosszú öleléssel.

Ezzel szemben ma feltett egy képet a hogy a pasijával voltak a szomszéd városban és alatta a szokásos "nyálazás" "szeretlek"--"én is téged" meg ilyenek.

szóval most nem igazán vágom, hogy mi is a helyzet. Mire számíthatok ettől a csajtól?

Lehet esélyem nála?



2015. szept. 14. 00:04
 1/8 A kérdező kommentje:

19/F

18/L

2015. szept. 14. 00:05
 2/8 anonim ***** válasza:
Az egész közeli kapcsolat szex volt?
2015. szept. 14. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

nem úgy közeli, hanem, hogy egy barátnője révén isemertem meg (a barátnője táskájában maradtak az irataim és pont ennél a csajnál volt mikor érte mentem. Akkor találkoztunk először, és aztán ahhoz képest közelebbi kapcsolatra gondoltam, hogy kb 1-2 hete ismertük akkor még egymást...

De hogy a kérdésedre válaszoljak, nem, nem volt szex, de még csók sem... :(

2015. szept. 14. 00:23
 4/8 anonim ***** válasza:

És nem is lesz.

Mikor hazakísérted félúton lekaphattad volna, max bocsánatot kérsz, de inkább hagyd a francba a lányt, mert csak szívni fogsz vele

2015. szept. 14. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
nem akartam, hogy utána meg az legyen belőle, hogy "kihasználtam hogy ittas állapotban volt" ezért vártam, hogy majd búcsúzkodáskor mit lép...
2015. szept. 14. 00:32
 6/8 anonim ***** válasza:
Ebben teljesen igazad van, de lovagiassággal 100 évvel ezelőtt lehetett becsajozni, most már a rámenősség kell.
2015. szept. 14. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

igazad van, de őszintén szolva nem is volt hozzá pofám, hogy most egy olyan csajt kapjak le, aki csak azért tud mellettem sétálni, mert egik oldalról engem karol, a másik oldalon meg a bicikliét tolja.

(ez részben mondjuk az én hibám is, mert én kínálgattam, hogy igyon velem)

2015. szept. 14. 00:39
 8/8 A kérdező kommentje:

Olyan dolgokat is megtudtam ez emlmúlt napokban, hogy a srác nagyon féltékeny, és nem bízik meg a csajban. Olyannyira nem, hogy a csaj nem akar eljönni a barátnőivel bulizni, vagy csak iszogatni egy kicsit, ha én is ott vagyok, mert hogy akkor a srác megint elkezd balhézni. Mondtam a csajnak hogy szerintem amúgy ez így annyira nem király, de am meg nem akarok bele szólni, mert nem az én dolgom. Aztán mondta a csaj, hogy tudja ő is, hogy nem jó ez így, de meg akarja várni hogy a srác magától vegye ezt észre. Mondtam neki hogy szerintem az nem mostanában lesz, de még az is lehet, hogy nem is fog rá sor kerülni. Erre azt annyit mondott a csaj hogy "akkor ágyő nagy ő"

Szerintetek ha szétmennek lehet esélyem a csajnál?

2015. okt. 11. 21:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!