Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Most nekem kéne felhozni hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most nekem kéne felhozni hogy találkozzunk? Vagy csak szórakozik?

Figyelt kérdés

n egy srác a suliban akivel sokat beszélek mostanában. Még régebben mondott elég erős célzatú szövegeket (hogy 'belém esett meg ilyenek) és úgy volt hogy talizok de miattam nem.

Aztán most újra többet beszélünk, ugyanúgy célozgat meg 3 tali lóg a levegőben amikre hívott de az időpont még nincs leegyeztetve. Miattam. Mert nem tudom, csak haverodni akar-e vagy randit ezek ellenére. Annyira természetesnek tűnik a szájából a szövege hogy gyakran elgondolkodtató, vajon Feltűnik-e neki hogy flörtöl.

Ugyanakkor iszonyú kedves is. Néha meg mintha zavarban lenne, ezért nem tudom. Mert amúgy nagyon bírom és iszonyúan jól érzem magam vele.

18/l ő 18/f



2015. szept. 17. 18:19
 1/1 anonim válasza:
Szerintem hozzd fel te a témát:)
2015. szept. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!