Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Az első beszélgetés (facebooko...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az első beszélgetés (facebookos) után elhívhatom valahova a lányt, hogy találkozzunk?

Figyelt kérdés
Az első lépést csak így tudtam megtenni, mert fogalmam sem volt, pontosan merre lakik, suliba is máshova jár, de most már jobb lenne személyesen beszélgetni szerintem.

2015. szept. 12. 17:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
beszélgess még vele szerintem és ha szimpatikus, akkor hívd el.
2015. szept. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A szimpátia megvan..
2015. szept. 12. 17:29
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Első fbs beszélgetés után nem biztos, hogy belemegy. Beszélgess még vele, ismerd meg jobban. 1-2 hét múlva elhívhatod valahova.
2015. szept. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Rendben. :)
2015. szept. 12. 18:40
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is várj vele még. Néhány beszélgetés alatt kiderül, valóban kedvel-e téged és szívesen beszélget-e veled. Akkor be lehet dobni a személyes találkozó ötletét :)
2015. szept. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!