Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Van egy lány aki tetszik de...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány aki tetszik de még soha nem beszéltünk csak a múlt hétvégén láttam egy szórakozóhelyen! Nem tudom hogy is írhatnék rá facen. Mivel nem egyszerű csak úgy ráírni ismeretlenekre! Hogy kezdjem?

Figyelt kérdés
egy évvel idősebb mint én,és gyönyörű:D

2015. szept. 24. 12:07
 1/2 anonim ***** válasza:

Figyi leg egyszerűbb megtudni valahogy hogy merre szokott járni a leggyakrabban és amint van alkalom leszólítod. Internetes ismerkedés sok esetben halott ügy simán megteheti hogy semmibe vesz ott, és nincs se szemkontaktus, se testbeszéd. Ha normális akkor udvariasan leráz, ha nem akkor vissza sem ír.


Én nekem is régóta tetszik egy lány aki a közeli üzletben dolgozik. Akkor ott köszönésen kívül semmit nem beszéltem vele, és ott nagyon nincs is erre idő, meg a főnökei sem tolerálják ha ott neki áll valaki csacsogni ha csak nem olyat kérdezek tőle hogy merre vannak a mosószerek például. De én is megtaláltam facen de nem írtam neki, egy ismerősöm mondta hogy azzal csak bajt okozok. Mivel nem derült ki hogy van-e párja így egyszer pont megláttam őt a buszmegállóba egyedül volt, így akkor vettem egy mély levegőt, összeszedtem magam és odamentem hozzá köszöntem neki, és igaz nem buszra vártam csak azt kamuztam hogy a következő másik járatot várom amin egy ismerősöm jön és úgy viszem tovább autóval mert ugye autóval leparkoltam a buszmegálló mögött és hülyén jöttek volna ki a dolgok. Akkor feldobtam egy témát hogy a buszok így késnek úgy késnek ami még igaz is volt meg az időjárásról aztán szépen lassan ment előre a beszélgetés, elég félénk volt akkor a csaj főleg hogy hetek óta majdnem mindennap látjuk egymást és csak köszöntünk eddig egymásnak és ennyi. Utána már hogy így összemelegedtünk és hivatalosan is bemutatkoztunk egymásnak, én tudtam a nevét, de ő nem tudta az enyémet. Akkor amikor mentem vásárolni már többet beszéltünk a köszönésen kívül és ő mondta hogy próbáljam megkeresni a facen. Akkor már könnyebben beszélgettünk órák hosszát, és sokszor volt hogy találkoztunk személyesen és akkor is jókat elbeszélgettünk, végül jött a randi és a közös bulizgatás, egyikünk sem egy nagy bulizós így nagyon nem jártunk el ilyen helyekre, de jól elvoltunk sokáig és már együtt is vagyunk 2 hónapja :)


Én így csináltam ezt.

2015. szept. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

#1

Legyetek boldogok :)


Nekem sosem lesz ilyen sikerem.. Hasonló sem. :(


f

2015. szept. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!