Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ti mennyi időn belül...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti mennyi időn belül válaszoltok neten annak aki tetszik?

Figyelt kérdés
Rögtön írtok neki, vagy vártok, és ha igen, akkor mennyi idő a max amennyit vártok az üzenettel. Ha fiú mondjuk csak ritkán van fent online.

2015. szept. 5. 22:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Érdekes kérdés :)
2015. szept. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
fél óra
2015. szept. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
barátomnak másodperceken belül írok mindig ha ír, bár elég sokat van fent. ha dolgunk van, vagy valami, és nem tudunk írni akkor a másik tud róla. ő mondjuk van hogy pár perccel később ír csak, de nem zavar :D
2015. szept. 5. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Most úgy értem, hogyha még nem vagytok együtt.


Csak azért kérdezem, mert én pl. azoknak akik nem tetszenek rögtön válaszolok(vagy egyáltalán nem), viszont annak a lánynak aki tetszik annak mindig később válaszolok(van hogy egy nappal később), mert ezerszer végiggondolom, hogy mit fogok neki írni.

2015. szept. 5. 23:27
 5/6 anonim ***** válasza:
Altalaban en mindenkinek egybol visszairok ha fent vagyok. De ha ram irna egy olyan aki tetszik akkor neki meg gyorsabban visszairnek, mert szeretnek vele tobbet beszelni, megismerni. Es az nem jo ha egy napra ra irsz vissza neki mert ugy jon le hogy nem is nagyon akarsz vele beszelni...
2015. szept. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nyugi, ha sok idő után ír lehet hogy nincs fent,- pl nekem a telómról mindig be van lépve, úgyhogy mindig olyan mintha fent lennék- de ha fent vagyok lehet hogy várnék egy picit, de nem olyan sokat azért:)
2015. szept. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!