Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ti eljönnétek egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti eljönnétek egy ilyen meghívásra?

Figyelt kérdés

Nem nagyon van alkalmam ismerkedni.Megvan a saját baráti köröm,de nem tudok új emberekkel ismerkedni.Arra gondoltam,hogy ismerősöm ismerőseit nézem és ha látok egy szimpatikus lányt megnézem a képeit(van-e fiúja).Bejelölöm ismerősnek és ha vissza igazol ráírok,hogy:

"Szia.Bocs hogy ismeretlenül rád írok,de elég szimpatikusnak tűnsz.Nem lenne kedved a napokban meginni velem egy kávét?"


2015. okt. 9. 17:41
 1/4 anonim válasza:
Szerintem ez így nem túl tolakodó,de valószínűleg a kiválasztott csaj is lecsekkolja a te adatlapod,és ha neki is szimpatikus vagy elsőre,szerintem akár igent is mond
2015. okt. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Engem talált már meg pár srác így és én kifejezetten utálom ha valaki facen próbál felszedni, mintha valami társkereső oldal lenne. Úgy meg pláne utálom hogy az ismerősöm ismerősének az ismerősének az ismerőse és ezzel meg van magyarázva hogy miért jelölt be. Lehet van olyan lány aki szívesen ismerkedik interneten keresztül, de azok regisztrálnak társkeresőre. Azok az oldalak erre lettek kitalálva, hogy ismerkedjenek az emberek ha akarnak.
2015. okt. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a mai világban már tök ok.....15l
2015. okt. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Saját tapasztalataim szerintem 100/1, aki igent mond sajnos. :(

Megpróbálhatod persze, legyen szerencséd.

2015. okt. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!