Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti hogyan reagálnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti hogyan reagálnátok egy ilyen meghívásra?

Figyelt kérdés
Az egyik lány ismerősömmel (picit több ennél, de ez bonyolult) chaten beszéltünk, és egy kedvességéért is cserébe írtam neki, hogy majd meghívom, és azt válaszolta, hogy rendben. Ha legközelebb találkozunk, akkor mi lenne, ha ezt mondanám neki: "Még áll a meghívásom, meg más is"? Ti hogyan reagálnátok erre? Amúgy szoktuk egymást fricskázni, simogatni, meg szerintem nem fap*na, kicsit talán ő is rámmozdult, csak kíváncsi lennék, hogy mire lehet menni egy ilyen megjegyzéssel. Előre is köszi.

2015. márc. 20. 21:51
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Inkább így: Még áll, meg a meghívás is.
2015. márc. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Elküldenélek Tahitire.
2015. márc. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
attól függ, hogy a lánynak milyen a humora... én személy szerint nem feltélenül venném jó néven :D
2015. márc. 20. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!