Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lehet eselyem nala?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet eselyem nala?

Figyelt kérdés

(Ekezetekert elnezest)

Evfolyamtarsam, nem nagyon ismerem, heti 5 kozos oram van vele. Tavaly amikor beszeltunk parszor akkor mosolygott sot az egyik konyvet is kolcsonadta amikor kerdeztem, hogy nem tudja-e hogy nyitva van-e az iskolai konyvtar, tehat felajanlotta.. Az egyik bokkeno az, hogy majdnem masfel evig jartam az osztalytarsammal(elso kapcsolat) majd szakitottunk, mert mas igenyeink voltak. Ok ketten egyutt voltak most valami iskolai kirandulason, es siman kinezem a volt baratnombol, hogy kibeszelt.. A masik bokkeno az, hogy ennek a lanynak a legjobb baratnojevel randiztam ketszer( az elso kapcsolat vege utan, ugyebar szoget szoggel, mindez majus-juniusban tortent, o is evfolyamtars) a csaj elso randi utan elintezett, hogy tul rendes vagyok , es frusztralja, ha megolelik. Ket het sem telt el elnezest kert, hogy ha nem haragszom mehetnenk megint valahova.. Elmentunk megint randizni es megint elintezett hogy tenyleg tul rendes vagyok hozza( chaten a randi utan 3 nappal, kerult, tenyleg nem konplett)

A kiszemelt leanyzo kepeit szoktam likeolgatni, de nem viszonozza, nem is fontos. Hogy kozeledjek fele? Iskolaban nehez ha azzal a csajjal van..


2015. okt. 10. 16:11
 1/1 anonim válasza:
Nyomozd ki pl hogy mikor van külön órájuk és 'véletlen' pont járj arra😊
2015. okt. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!