Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Most van esélyem nála?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most van esélyem nála?

Figyelt kérdés
Régebben randiztam egy lánnyal mindketten jól éreztük magunkat de másnap amikor írtam mikor talizzunk megint azt írta hogy nem akar talizni mert nem bízik meg a pasikban...Én nagyon belezúgtam... Azóta eltelt 1 év és múlt héten amikor találkoztunk suliban ramnézett és mosolyogva köszönt nekem láttam rajta hogy örül hogy látott engem:) úgyhogy vettem bátorságot tegnap ráírtam fb-n es elkezdtünk megint beszélgetni milyen volt nyara stb. És utánna elhívtam randira és azt mondta hogy nem er ra edzess + otthon kell segítenie.. Utánna írtam hogy majd suliba megbeszéljük ugy jo-e neki? mondta hogy igen:) Es az a kérdésem hogy holnap hogy menjek oda hozza allandóan a barátnoivel van.. Az ugy jó ha oda megyek és mondom neki hogy beszélhetunk egy kicsit? Az nem gáz vagy ciki a barátnői szemében? És szerintetek azt mondjam neki hogy van-e esélyem nála? Vagy azt mondjam hogy én nem foglak átverni mint az előző barátod és szeretném neked bebizonyítani? Tanácstalan vagyok és nem szeretném leégetni magam mindenki előtt... Simán lenne bátorságom odamenni és megbeszélni vele a találkozót csak amit már egyszer leírtam mindig a barátnőivel van a szunetben és így nehézkes.. Nem tudom hogy csináljam.. Régebben még alt.isk.-ben is odamentem egy lányhoz ugy hogy ott voltak baratnoi még 8.ban hogy szeretnék vele beszélni de a lány azt mondta hogy nem akar beszélni velem és rohogtek rajtam a barátnői.. Ezért kérdezem hogy hogy csináljam mert nem akarom magam ilyen helyzetbe hozni...
2015. szept. 6. 18:33
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha nem akarod félre hívni, akkor csak figyeld, hogy mikor van egyedül. Mindig csak nem lehet együtt a barátnőivel :). De, szerintem ha mondta hogy úgy jó neki, a suliban, akkor nem fog téged kiröhögtetni a barátnőivel, és ez már gimiben amúgy sem ciki (szerintem már 8.-ban sem az, csak akkor rosszkor próbálkoztál) :). Mondd neki, hogy te nem vernéd át, és mondjuk hívd el randira, vagy valami. Merj kockáztatni ;).
2015. szept. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!