Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ronda fiúként, egyedi, nagyon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ronda fiúként, egyedi, nagyon csúnya orral, arcszerkezettel jogosan nincs semmi kedvem és erőm csajokat leszólítani, kezdeményezni, jeleket adni, hogy tetszik a csaj, más hogyan képes így élni?

Figyelt kérdés
2015. aug. 28. 10:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
83%
Ahelyett hogy sajnáltatja magát,segít magán. Eljár konditerembe,vágat egy előnyös hajat,férfiasan,jól öltözködik. És máris jobban néz ki.
2015. aug. 28. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
Igen, jogosan.
2015. aug. 28. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
83%
Egyet ertek az elso hozzaszoloval... Plusz egy kis onbizalom kell es kesz is. :D
2015. aug. 28. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__szulo-gye..


Ez az én helyzetem. Olvasd el. #1 voltam.

2015. aug. 28. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én is elolvastam amit írtál #1. Azóta megvan a műtét? Szerintem ez tökéletes tanács ;) Ajánlom a kérdező figyelmébe. €:
2015. aug. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Kaptam beutalót,2 hét múlva megyek,először csak vizsgálatra.
2015. aug. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Az én arcműtétem sajnos nem támogatja a TB. Egy orrplasztika rengeteget javítana az elcseszett arcszerkezetemen. Akkor talán töbé nem röhögnének ki és mondanák, hogy milyen csúnya nagyorrú majom.
2015. aug. 28. 12:20
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is nagy ràadàsul ferde is.

Elkezdten gyùrni, jò csajok tapadtak ràm.

Szèp felesègem van, komoly àllàsom.

Hajrà, neked is menni fog.


Nekem ràadàsul van mèg 3 kulon kulon is szornyu hibàm, barmeliket elcserèltem volna veled.

2015. aug. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Szeritem az, hogy csunya/nagy az orrod nem zavaro ha a fejed tobbi resze rendben van (ez tok furan hangzik na nem baj)

Nekem pl pont egy olyan srac jon be akinek nagyon nagy orra van es hat nem is a legszebb de megis szeretem mert a szemelyisege meg imadnivalo :) szval ne agodj az orrod miatt ;)

2015. aug. 29. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha megvannak az alapok akkor lesz csajod, ha nincsenek akkor sohase lesz. Ennyire egyszerű.
2015. dec. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!