Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Ezzel konkrétan kijelentette,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezzel konkrétan kijelentette, hogy nem akar barátot?

Figyelt kérdés

16/F vagyok, tetszik egy lány, egy évvel fiatalabb nálam.


Ráírtam facebookon, hogy szimpatikus és nem-e lenne kedve ismerkedni.

Beszélgettünk pár dologról, aztán rákérdezett, hogy hogyhogy rákerestem facebookon.

És leírta, hogy általában hátsószándékkal szoktak ráírni, tehát vagy olyanok akik csak trollságból oltogatni akarják, vagy olyanok akik egyszerre 10 csajra írnak rá, mert már tökmindegy milyen, csak legyen barátnőjük és van akivel elbeszélget pár napot aztán a semmiből kap egy "amúgy van barátod?" kérdést, és akkor veszik nála minden.


Nos, én igazából az utolsó csoportba tartozom, de nem vagyok annyira retardált hogy ezt így megkérdezzem tőle..

Nem ilyen konkrétan, de ezt elmondtam neki is.

Aztán most írt egy 'Oke'-t. És megállt a beszélgetés.


Szerintetek ezzel az eddig udvarlóinak a stílusát hozta fel elrettentő például, vagy egyáltalán nem akar "udvarlókat"?


2015. okt. 16. 21:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne így ismerkedj omg...
2015. okt. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ez nem volt túl nyerő. Én is így reagálnék a sok idióta után.

Próbáld meg megint, ha jó fej, vagy okos, akkor poénnak fogja fel, ha írod neki, hogy rosszul kezdtél, nem-e lehetne újra blabla.

De viselkedj természetesen, ne nyomulj, ha tényleg bejön.

2015. okt. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!