Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, mennyire könnyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mennyire könnyen veszitek észre, ha egy srác többet akar tőletek de nem mondja ki konkrétan?

Figyelt kérdés

Mi az eddigi tapasztalataitok ?


Általában észrevettétek és tudatosult bennetek ?

Vagy többször volt olyan, hogy nagyon meglepődtetek ?


2015. szept. 4. 20:21
 1/9 anonim ***** válasza:
72%
Ebben a kérdésben igazi antitalentumnak számítok hahaha :D Szinte soha nem veszem észre, ha tetszem valakinek, mindig meglepődök, nem is tudom, miért.
2015. szept. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
8%
#1: lehetek a tanárbácsi. :P
2015. szept. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Sajnos, ezt fiúként én sem szoktam észrevenni, ha egy barátias csevej, a nő részéről átmegy flörbe. Egyszerűen félreértem a jeleket, vagy észre sem veszem, mert nem elég egyértelmű számomra. Talán majd, mikor már a sliccemet húzza le, észbe is kapok :D

22/F

2015. szept. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én mindig észreveszem, elég hamar. :)
2015. szept. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Sosem lepődtem meg.Mindig egyértelmű.
2015. szept. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az első hozzászólóhoz, én sem veszem észre.

24/N

2015. szept. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Észre szoktam venni, de ez nem jelenti azt, hogy kölcsönös is, van, amikor pont ezért kezdek valakit kerülni, mert úgy érzem, hogy félreérthette a viselkedésemet, és nem akarom, hogy reménykedjen.
2015. szept. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én elég béna vagyok ebben. Jó, az más kérdés, hogy az egy eset, amiről tudok, az olyan volt, hogy egy órára jártunk egyetemen, de amúgy nem beszéltünk olyan sokat a csoporttársakkal... tehát nem barátság, jó ismeretség volt, akkor talán észrevenném. De ebben az esetben az történt, hogy egyszer vettem észre, hogy jobban megnéz, és akkor totál azt hittem, hogy azért bámul, mert nem vagyok szimpatikus neki, esetleg van valami az arcomon, ruhámon :D. Azóta később összekeveredtünk, és a boldog menyasszonya vagyok az embernek :D.
2015. szept. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem veszem észre, amíg meg nem csókol.
2015. szept. 4. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!