Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lányok nektek bejön ez a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek bejön ez a frizura? Kép (top knot man bun)

Figyelt kérdés
[link]

2015. okt. 17. 21:14
 1/10 anonim válasza:

aranyos :) de van akinek jól áll , van akinek nem!

na pl neki nem [link]


de neki viszont igen

[link]

2015. okt. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Igen az elsőnek elég idétlenül van megkötve :D

Nekem az utóbbihoz hasonló lenne, ha megnő végre a hajam

2015. okt. 17. 21:22
 3/10 anonim ***** válasza:
Én is gondolkodtam rajta... csak még nem elég hosszú a hajam :/ Talán 1 hónap múlva ^^
2015. okt. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
82%

Le leszek pontozva, de számomra nagyon taszító. Az egyik olyan hajviselet srácoknál, amit egyszerűen nem tudok szépnek látni.

Bocsi. :(

(és igen, a másik a páwa frizura :D )

20/L

2015. okt. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Negaív válasz is hasznos válasz. Aki lepontoz, az nem tudja használni teljesen az oldat. Ha itt befejezném, akkor ez lehetne piros kéz. De nem fejezem, a válaszom az hogy bár fiú vagyok, szerintem tuti találasz majd olyat akinek ez be fog jönni. Ha nem is sokat....
2015. okt. 17. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én nevetségesnek tartom ,mondjuk így. Viszont ha neked tetszik és jól áll akkor miért is ne? Ha valaki tényleg szeret akkor nem a hajad fogja befolyásolni ezt.
2015. okt. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
66%
Növessz rendes hajat, ezt a sz.rt meg felejtsd el.:)
2015. okt. 19. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon idétlen. Mellesleg rengeteg fiúnak nem áll jól. Ez olyan, amikor sok lány oldalt felnyírta a haját, másik oldalt meg hosszú...kell hozzá egy stílus, kisugárzás. Nem áll jól mindenkinek. Nekem nem tetszik. Suliban meglátom, hogy vki ilyet hord, onnantól kontyosnak hívom.

Kivéve, ha jól áll, megy a stílusához.

2015. okt. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Én lány vagyok, és nekem nagyon nem jön be.
2015. nov. 12. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Hát szerintem az a frizura a primitívségre utal de van néhány kivétel akinek illik a stílusához :)

19/L

2016. jún. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!