Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lányok, nektek bejön a hosszú...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek bejön a hosszú haj?

Figyelt kérdés
Derékig érő vagy hosszabb.

2015. aug. 28. 18:33
1 2
 1/11 anonim válasza:

Ez hogy jön a leszbikussághoz?

Amúgy ha fiún kérdezed, akkor nem.

Lányon igen (persze csak ha ápolt), nekem is fenékig érő hajam van.

2015. aug. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Úgy vettem észre, hogy a legtöbb lánynak a rövid hajú, fiús lányok jönnek be. Nos, én ennek pont az ellenkezője vagyok, úgyhogy picit elszomorodtam és feltettem a kérdést. :D
2015. aug. 28. 20:15
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik, persze ez nem minden ami miatt eldöntöm, hogy bejön-e egy lány vagy sem.
2015. aug. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Számomra mindegy,nem a hajviselete határozz meg a nekem tetsző lányt :D De ne aggódj,kérdező! Sokan vannak akik nagyon szeretik a hosszú hajúakat és a nőiesebb lányokat preferálják.
2015. aug. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem igen. Fura, de két dolog ami megfog az a nagyon rövid és a nagyon hosszú
2015. aug. 28. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem csak a hosszú (minimum vállig érő) hajú lányok tetszenek. Persze lehet szép olyan valaki is, akinek rövid haja van, de nekem kifejezetten nem tetszik. Sőt ez az új mánia, hogy az egyik oldalt felnyírt a másik oldalon meg hosszú, szintén nem tetszik. Persze van, akinek ez sem gond, de számomra nagyon zavaró.
2015. aug. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Csak a hosszu hajuak :-)
2015. aug. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Igazából a rövid haj tetszik nekem , de ha beleszeretnék egy hosszú hajú lányba , nem mondanám neki , hogy "b*szd , vágd le a hajad , mert nekem az tetszik" :D
2015. aug. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Imádom a hosszú hajat egy lányon szinte már fétis:D tehát igen nekem nagyon tetszik.

L

2016. márc. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én oda és vissza vagyok a rövid hajért (ezzel nem a géppel lenyírtra gondolok, hanem olyan virágfiús féle stílusra), de sok lány van, aki meg hosszú hajjal tetszik nagyon. :)
2016. márc. 2. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!