Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Első randin mennyire merész...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randin mennyire merész húzás a csók?

Figyelt kérdés

16 éves fiú vagyok, a lány is 16.

Már facebookon beszélgetünk egy ideje, de élő randira csak most fog sor kerülni.


Tudom, hogy nagyon helyzet és emberfüggő, hogy mit szabad és mit nem, de egy átlagos randi végén, ha megcsókolnám akkor milyen reakcióra számíthatok egy elég visszahúzódó lánytól? Én úgy érzem, hogy elég könnyen manipulálható, tehát nem akarom, hogy azt higgyék, hogy kihasználom! Épp ezért kérdezem..


2015. okt. 24. 19:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Minden lány más, érezni kell a helyzetet. Látszik rajta, ha akarja, közel hajol hozzád és egyéb apró jelekből.

Nekem eddig a 3 csajból, akikkel összejöttem, 1-nél volt rögtön az első randin csók, szóval nincs ilyen törvényszerűség.

2015. okt. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

nekem első randin volt és úgy volt tökéletes, én is visszahúzódó vagyok de ha a randi jól sikerül akkor szerintem nyugodtan lehet randi végén

L

2015. okt. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

hova mentek a randin?


a randin mindenképp próbáld meg megölelni, ha hagyja és érzed, hogy a helyzet is olyan, akkor nyugodtan csókold meg :)

2015. okt. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Visszahúzódó a lány....hát eléggé merész

Miért nem bírsz várni vele?

2015. okt. 25. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!