Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Miért csak az ilyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Miért csak az ilyen bűnözőnövendék páwa barmok tetszenek?

Figyelt kérdés

Eddigi kérdéseim válasza az volt hogy ne legyek rendes.

És akkor ellenállhatatlan leszek.



2015. nov. 3. 14:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
jo kerdes
2015. nov. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Én pont, hogy ki nem állhatom az olyanokat! Hidd el, bármelyik NORMÁLIS lány is ezt mondaná :)
2015. nov. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem tetszenek az ilyenek. A normális fiúk tetszenek nekem.
2015. nov. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
ez így van ... 18 éves koromig rendes pasi voltam tiszteltem a nőket stbstb ... aztán mondtákhogy változzak meg.. sokat gondolkodtam rajta, aztán mondtam magamban h ba..ssza meg csináljuk... Még aznap este hazavittem egy csajt és sosem volt utána problémám a partner keresséssel. Megfektettem vagy 30-40 nőt de 23 évesen rá kellett jönnöm arra hogy nem elég csak a szex és komolykapcsolatot ezzel a hozzáállással nem lehet találni ugyanis nem tudsz életed végéig egy szerepet játszani :S Azt tanácsolom ha csak szexet akarsz mert neked még elég az is hogy legyen egy kis önbizalmad akkor csináld kezdj el kicsit kondizni és legyél egy bunkó paraszt mert a mostani csajoknak ez kell saját tapasztalat... Az már kérdés hogy mire megvénülnek akkor jönnek majd rá, hogy de jó lenne egy randes pasi de akkor már késő. Sok sikert 23F
2015. nov. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Nekem nem ezek tetszenek. A legjobb barátnőimnek se ezek tetszenek. És nem vagyunk stréberek. Csak nem pestiek vagyunk, hanem egy kicsit "vidékiek" (persze nem falusiak, nagyvárosban élünk, de már itt is látszik a különbség).


Sőt, én kifejezetten bénának tartom. A barátom se ilyen, kinyírnám, ha megpróbálná felvenni ezt a stílust (mondjuk nem hiszem, hogy ezt tervezi).

2015. nov. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Az előzővel egyetértek lehet hogy ez nagyvárosokban így van de vidéken nem.
2015. nov. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én vidéki vagyok (miskolc) ott is ez a séma működik
2015. nov. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat csajok!😊
2015. nov. 3. 15:22
 9/13 anonim ***** válasza:
30%
Mindenhol ez működik, hiába van az ilyen kérdések alatt mindig egy tucat nő, aki próbálja ezt megcáfolni. Sajnos a nők ösztönlények, nem akarják vagy nem tudják az agyukat használni. Ezért addig jutnak, hogy az erős, domináns hím kell nekik, akik természetesen az olyan férfiak lesznek, akik gátlástalanul átgázolnak mindenkin, nagyképűek, nagyszájúak ésatöbbi. Az igazi értékek is rég elvesztek az emberek körében, mindenki csak a külsőségekre megy, és szerepet játszik.
2015. nov. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
De szeretem ezt az általánosítást. :D
2015. nov. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!