Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 14-16 éves lányok! Tulajdonság...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14-16 éves lányok! Tulajdonságaim alapján mennyire tetszenék nektek? 16/F

Figyelt kérdés

Nem tartom magam se csúnyának, se szépnek, teljesen átlagos kinézetű vagyok, bár kicsit zömökebb testalkatú, de nem túlsúlyos. 180 cm magas vagyok, barna szemű és barna hajú.

Hangulattól függ, általában visszahúzódó, de sok esetben nagyon nyílt is tudok lenni. Nem vagyok éltanuló, de ez nem egyenlő azzal, hogy buta vagyok, igazából a lustaság műve :)

Életfelfogást tekintve egyértelműen a pillanatnak élek, nem gyötrődöm sokáig egy-egy dolgon. Nem szeretem a konfliktusokat, mindent hamar megtudok oldani.

Azt csinálom, amit a pillanat szül :)

Legfontosabb dolog az életemben a sport és a zene.

10 éve focizom kisebb kihagyásokkal, de egyértelműen a kedvenc elfoglaltságom a zenehallgatás mellett.

Zenében nagyon mást hallgatok, mint az átlag fiatalság, nem szeretem a rádió, és a TV által az emberekbe hajszolt szennyet, nagyon alaposan megválogatom a zenéket, és hát egyáltalán nem a társadalom által elfogadott zenéket szeretem. Stílust tekintve majdnem bármi jöhet, de leginkább az elektronikus zenéket szeretem, azon belül is az alternatív dolgokat.


Öltözködésben teljesen átlagos vagyok, szűk farmer (nem a b'zis testhez simuló), egyszínű póló, cipzáros pulcsi, és hát hidegben egy átlagos kabát.


Szeretek a barátaimmal mászkálni, bulizni.


Előre is köszönöm a válaszokat :)



2015. nov. 2. 17:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem szimpatikus vagy 13/l
2015. nov. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem ez alapján kifejezetten szimpatikus vagy. Az arcod nem nagyon tudom elképzelni, de ilyen személyiséggel, testalkattal, öltözködéssel, ez már nem is olyan lényeges:)
2015. nov. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
majdnem ideál, a zene miatt :D bár az nem sokat számít 14/L
2015. nov. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
mekem is kifejezetten szimpatikus vagy.:) 14L
2015. nov. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)


3-as, pedig a zene a legfontosabb, legalábbis nekem :)

2015. nov. 2. 20:43
 6/7 anonim válasza:
Eleg unalmas..egy embert nem lehet megismerni pár jellemző alapján, de ha már így írsz magadról hogy se ilyen se olyan nem vagyok akkor végképp nem lehet egy jól kinéző képet alkotni 16/l
2015. nov. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Aki esetleg szeretné, annak mesélhetek még magamról privátba :) Ezek csak a, hogy mondjam, kimutatott dolgaim, ami mindenki számára világos lehet 2 perc beszélgetés után :)
2015. nov. 4. 19:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!