Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Van-e értelme már 7. -be...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van-e értelme már 7. -be elkezdeni csajozni?

Figyelt kérdés

Még nem volt barátnőm, és nem tudom lenne-e már értelme.

Mert esélyem lenne a lányoknál (12/F, 180 cm).



2015. nov. 4. 19:20
1 2
 11/15 anonim válasza:
Szerintem aranyos amikor egy alacsonyabb lány egy magasabb sráccal jár :) Néhány lánynak pont ez tetszik, és ha ez őket nem zavarja, akkor téged miért zavarna? Vagy alapjában nem szereted hogy magas vagy? #8 voltam.
2015. nov. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Persze. Amugy szerintem nyomd össze magad.. 13/F 170 centi o.O
2015. nov. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
12 évesen 7.es vagy? Hát érdekesxdd.
2015. nov. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

#10 Igazából az a veszély, hogy a suli rovására menne, nem igazán fenyeget. (Fél kettőkor végzek, kettőre kész a lecke és négy-ötig semmi dolgom.)


#11 Nincs bajom vele, hogy magas vagyok, és ezt jó tudni.


#13 Nem tudom, miért ne lehetnék hetedikes 12 évesen. 2002-es vagyok, karácsonykor leszek 13, és még 2003 januári osztálytársam is van.


Amúgy "kiszemeltem" van, önbizalomproblémában nem igazán szenvedek, csak nem tudom, hogy kellene kezdeni a beszélgetést, mivel nem igazán van tapasztalatom ilyen téren.

2015. nov. 5. 18:17
 15/15 anonim ***** válasza:

Miért ne lehetne egy 7.-es 12 éves?Ha normálisan vagy hetedikes,akkor 2003-asnak kellene lenned,és ha meg év vesztes,akkor meg 2002-es.Szóval miért ne lehetne 12 éves?Nem értem..

Amúgy meg ha tényleg tetszik vki,akkor szerintem nem korai,de attól függ,hogy érzed. :) Csak ne siesd el:) Ha osztálytársad,akkor menj oda a lányhoz,beszélgess vele,ismerd meg..és aztán ha már közelebb kerültök egymáshoz nyugodtan hívd el vhova :)) És ne félj...utálom,ha egy fiún látszik,h tetszel neki,de nem mer odajönni...és általában ez van :DD Ha meg nem osztálytárs,akkor kezd szemezéssel,aztán szólítsd le vmiért,aztán meg megy magától a dolog :) Amúgy meg nincs ilyen,hogy a saját évfolyamodból,vagy az eggyel alattad járókból válasz...egyrészt ha mondod,hogy van kiszemelted,akkor nem is kell választanod mást,másrészt pedig idősebbeknél is próbálkozhatsz,ezt nem kell így behatárolnod,hogy csak fiatalabb lehet...pl én 2000-es vagyok,és simán bejönnek a 2002-es fiúk ;) És az,hogy 180 cm vagy..normális,sok ilyen magas fiú van :)És az meg nem gond,ha a lány alacsonyabb nálad,ne ezért ne tetszen vki,mert,hogy hogyan néznétek ki egymást mellett...nem ez számít :))

2015. nov. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!