Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Ráírjak a fiúra? Bővebben lent.

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ráírjak a fiúra? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Először is azzal kezdeném, hogy nagyon rég fogott meg valakinek a külseje ennyire. Szóval szombaton voltam egy buliban, ahol megláttam a srácot. Párszor szemeztünk, de ennyi. És kedden valami csodával határos módon megtaláltam facebookon (mint kiderült, volt osztálytársam évfolyamtársa), úgyhogy bejelöltem és azonnal vissza is jelölt. Hallottam róla ezt-azt, elvileg nőcsábász fajta, de igazából ez lényegtelen.

Nem vagyok az a ráírós fajta, eddig mindig rám írtak, sohase volt fordított esetben és bizonytalan vagyok.

Tudom, béna problémák, de napok óta ezen kattogok. :(

16/L


2015. nov. 5. 19:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Akkor nem lesz annyira lényegtelen, mikor megcsal, te meg hetekig fogsz haldokolni ez miatt. Ha ennyire kattogsz, írj rá, közös téma lehet a buli. "Bocsi, hogy csak így ismeretlenül rád írok, de láttam, te is ott voltál szombaton :)..."
2015. nov. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Írj rá persze. Gondolom majd amit ír, megtudod h te is bejössz e neki. Bár ez élőben jön inkább ki.
2015. nov. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Jézusom...Inkább leikolj be egy fotóját ... Majd rád ír ő magától ;)
2015. nov. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"elvileg nőcsábász fajta, de igazából ez lényegtelen."

De,de....az a helyzet, hogy ez rohadtul lényeges...:) Egy ilyen embernek ált. a külseje a mindene ahogy te is írtad, de belül semmi...

2015. nov. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!