Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogy legyen sokkal bevállalósabb?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy legyen sokkal bevállalósabb?

Figyelt kérdés

Helló!

Tetszik egy lány de nem tudom hogy lehet e bevállalosabbá tenni.Azt hallottam hogy tetszek neki de én amikor lépnék ő is lép de rossz felé.Értitek ugye?:/Olvasom a testbeszédét a természetét is figyelem más fiúkkal.Velem nyitottabb meg minden.Azt beszélgettük facebookon hogy jó lenne 8.osztàlyban csókolózni.Én kimondom azt a való életben amit kinondanák facebookon.Mindketten szeretjük a rockot,az alternatív zenéket.Azt tervezem hogy áthívom hozzánk pl. vizipipázni,meg sétálnánk.15 kmre lakik.Tehát hogyan legyen egy kicsit bevállalósabb avagy befolyásolhatom én ezt?Illetve bók ötleteket kérnék.Bókokból arra gondolok hogy:"hé, ez a ruha olyan jól áll rajtad mint valamin a valami",nem olyanokra hogy anyukád bombázó volt? stb...



2015. nov. 8. 18:35
 1/2 anonim válasza:
Ha elhívod, ne legyen erőltetett. Elég akár annyi is, hogy "Nem találkozunk valamikor?". 14/L
2015. nov. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Meridián1 válasza:

Inkább hívd el egy teázóba, kávézóba.

És nem kell erőltetett bókokkal fárasztani.

Max. ha látod hogy "miattad" kiöltözött, megjegyzed hogy: -Hú, de csini vagy!

Se több, se kevesebb nem kell.


Nos, meglátod hogy eljön-e egyáltalán kávézni, teázni és a továbbiak ott kiderülnek. Ha nem jön el, akkor el is felejtheted az egészet. De legalább a csalódás ingyen volt. :)

2015. nov. 11. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!