Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Létezik még olyan tizenéves...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik még olyan tizenéves lány, akinek a belső értékek sokkal fontosabbak, mint a külső?

Figyelt kérdés
2015. okt. 26. 22:01
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
igazad van ne tegyél ellene , hanem törődj bele.
2015. okt. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Azt tudom mondani hogy nagyon kevés
2015. okt. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Legalább annyi ilyen van, mint az ellentéte...sokkal több ilyen lány van, mint gondolnád.
2015. okt. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim válasza:
én is ilyen vagyok 16 éves lány vagyok. de van is komoly kapcsolatom.
2015. okt. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Szerintem a kulsodert tehetsz nem lehetsz ronda ha apolt vagy (frissen mosott haj, apolt kormok, jo illat, stilus stb.) es sportolsz (h izmos legyel). Es ha ezek megvannak engem nem erdekel h kinek mennyire helyes az arca a lenyeg h belulrol legyem aranyos :)
2015. okt. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
A lányoknak a külső elég fontos, de az önbizalom és a magabiztosság az első.
2015. okt. 26. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
"Külső megfog belső megtart"
2015. okt. 27. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Az a fontos, hogy ápolt legyen... nem kell nekem az a tipikus ''szőke herceg fehér lovon'' fiu... közülük csak nagyon kevés kedves, értelmes és hűséges :/
2015. okt. 27. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Nekem a külső csak minimálisan számít,hogy valami azért megfogjon az arcában,de ez minden. Testalkatra nem szeretem a kigyúrt állatokat,ezért nekem egy nagyon vékony fiú is tökéletes. Belsőre ne legyen bunkó,se velem,se másokkal,tisztességes,illedelmes,kedves legyen. Nekem a magabiztosság,önbizalom nem nagyon számít,mert én is elég csendes,félénk és szerencsétlen vagyok bizonyos dolgokban. 15/L
2015. okt. 27. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim válasza:
van, csak kevés belső érték jön be
2015. okt. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!