Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Fiatal srácvagyok aki segitség...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal srácvagyok aki segitségre szorul!? (többi lent)

Figyelt kérdés
Sziasztok.Szóval arrol lenne szó hogy én még sohasem csókolóztam (mai nyelven smároltam) és már 17 éves giu vagyok tudom gáz de ezért kérek segitséget :) Tippeket hogy ti hogy szoktátok ,mikor alkalmazzátok a nyelveteket na nem jön magátol hogy teremtsem elő a pillanatot ? Mert most hétvégén megyek 1 házibuliba és van 1 lány aki bejön és nagyon azthiszem h én is neki :D és szeretnék tippetket kérni h fiuk ti hogy csináljátok és ti lányok hogy szeretitek? légyszi ne nevessetek ki ezért :)

2015. nov. 10. 01:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Lány vagyok. Adj neki egy szájra puszit aztán ragadd meg a derekánál húzd magadhoz és csókold meg. Finoman csúsztasd be a nyelved a szájába és játsz az övével, ha élvezi meg akarja majd csatlakozik de ha nem készülj fel egy pofonra :D
2015. nov. 10. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egyet ertek az elsovel de lehet mashogy is kezdemenyezni. Oleld meg es ahogy elenged es eltavolodsz allj meg a fejeddel az o feje mellett, nezz bele a szemebe es csokold meg aztan hogyha erzed h nyitja a szajat akkor mehet a nyelv :D
2015. nov. 10. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszi sokat segitettetek :D csal remélem ez élőbe is úgy fog menni mint ahogy elképzeltem xd
2015. nov. 10. 16:05
 4/7 anonim ***** válasza:
Figyelj, semmit nem vesztesz vele! Viszont, ha osztálytárs akkor nagyon nem ajánlom.
2015. nov. 10. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem osztálytársam :D
2015. nov. 10. 22:39
 6/7 anonim ***** válasza:
Magátol jön.. legyél gyengéd vele
2015. nov. 11. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszaitokat :) hétvégén leirom hogyment :D
2015. nov. 12. 18:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!