Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sokat szoktam beszélgetni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Davidkax123 kérdése:

Sokat szoktam beszélgetni egyik barátnőmmel, elég jóban vagyunk. Komolyabbra szeretném fordítani a dolgokat. Ha messengeren mondanám el neki, hogy el szeretném hívni randira, hogyan kezdjek hozzá? Segítségre szorulok. Jelenleg 15 éves vagyok.

Figyelt kérdés

2015. okt. 13. 20:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Es a lany hany eves?


Szoktatok találkozni?

2015. okt. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Hargitai János válasza:

Sok szerencsét kívánok a dologhoz.


Nekem is volt 1 ilyen lány barátom, sokat bringáztunk dumáltunk meg minden... majd meg gebedtem érte.

Többször is szerelmet vallottam neki verset is írtam. De minden hiába soha nem lett semmi komoly köztünk.


Ha sokat beszélsz vele akkor lehet tudni milyen esélyeid vannak. Ha csak barátnak tekint nem túl jók az esélyek.. ne adj isten lelki szemetesládának használ akkor kifejezetten rosszak az esélyeid. Jön a hülye szöveg hogy maradjunk csak barátok.. Meg hogy azért nem jön össze veled mert nem akar elveszíteni...



Minden esetre próba szerencse, Találj ki valami megfelelő programot te tudod mit szeret, aztán hívd el. Nem túl bonyolult .. szia lenne kedved eljönni velem xyz koncertre/filmre/ előadásra. stb...


Lehet hogy elutasít esetleg kitalál valami hülye kifogást ... de legalább megpróbáltad. Ha beszélőviszonyban maradtok lehet újra próbálkozni. de ha ő is akar tőled valamit elsőre igent mond.

2015. okt. 15. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A lány 14 éves.
2015. okt. 16. 10:46
 4/4 A kérdező kommentje:
és sokat szoktunk találkozni:)
2015. okt. 16. 10:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!