Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Szerintetek mi lehet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szerintetek mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Nekem olyan gondom lenne hogy 16 éves vagyok sportos alkatú semmi fura szokásom nincs mégis eddig minden lány akivel beszélgetni tudtam kicsit másképp elhajtott mielött bármi (randi stb) lett volna. És nemtudom mi lehet ennel az oka. Egy dologba különbözök csak a többi hasonló korú sráctol hogy én nem az a "rámenős" sokszor inkább zaklatós pl gondolok most arra hogy amíg osztálytársaim pofoznak meg lányt heti szinten én ilyenre nem lennék képes nekem nem célom az erőszak. Félre értés ne essen nem egy nyámnyila papucs vagyok.

2015. nov. 13. 11:07
 1/5 A kérdező kommentje:
mi lehet ennek az oka.*
2015. nov. 13. 11:10
 2/5 anonim válasza:

Majd eljön a te időd is...

Ne aggódj :)

2015. nov. 13. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hanyszor irod meg ki?
2015. nov. 13. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Probáld a visszahuzodobb lányokat, akik nem tömegcuccokban járnak, és van egyéniségük! És ha tényleg jo ember vagy, ök majd értékelni fognak... 15/l
2015. nov. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Sportos alkatú vagy,nem vagy rámenős és agresszív. Ennyit tudunk.

15/F

2015. nov. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!