Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire gond nálatok lányok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gond nálatok lányok, hogy kimaradt nálam a tinédzser kori szerelem, párkapcsolatok és most huszonéves kezdek komolyan ismerkedni zavaró, hogy nincs tapasztalatom?

Figyelt kérdés

Nem szeretnék erről kamuzni, mert semmi kedvem sincs valami áltörténetet kitalálni és vállalni szeretném magam, ha esetleg szóba kerül.

Hallom, gond lehet abból, hogy rámjön a kapuzárási pánik. Hát megmondom őszintén én régebb óta vágytam már egy egy olyan lányra akit nagyon vonzónak tartok és nem csak a kinézete miatt lennék vele együtt, hanem tudnám szeretni és vele tölteném el a szabadidőm nagy részét.

Voltak már lehetőségem, de nem igazán vonzottak azok a lányok, állítólag tapasztalatszerzés miatt jó lenne, de én úgy érzem nekem nem a mennyiség számít, hanem a minőség.

Kíváncsi vagyok, hogy nálatok ez mennyire lenne gond, meg ha esetleg az elején kicsit zavarban lennék, mert nekem eléggé új lenne nekem ez az egész.


2015. szept. 22. 20:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Engem nem zavar.
2015. szept. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem gond, amit leírtál az inkább mind pozitív dolog.
2015. szept. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nincs ezzel semmi baj, normális lány nem hiszem hogy ilyesmit gondként kezelne... 21/L
2015. szept. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ez a normális.


A barátom is úgy jött össze velem, hogy előtte még nem járt senkivel (persze én sem) és én ennek nagyon örültem, pozitívum volt, mert tapasztalat nélkül is mindig feltalálta magát. Ez nem a tapasztalattól függ, hanem személyiségtől.


4 éve vagyok vele. Nem látom értelmét megkülönböztetni tapasztalt és tapasztalatlan embereket. Aki tapasztalt az is lehet béna, de lehet van olyan tapasztalatlan aki könnyen ráérez a dolgokra.

2015. szept. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem zavarna, mert én is pont ilyen típus vagyok, csak lányban. Kicsit talán kicsit örülnék is, mert nem lenne akkora felhajtás a tapasztalatlanságom körül.
2015. szept. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én már oviban voltam szerelmes, de főiskolás koromig nem volt olyan, ami viszonzott is lett volna.
2015. szept. 24. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!