Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » 18 éves fiúk! Összejönnétek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 éves fiúk! Összejönnétek egy 10 évvel idősebb lánnyal?

Figyelt kérdés
2015. nov. 16. 16:11
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem szerető, nem az én stílusom. Alapvetően nem komolytalan kapcsolatnak indult.
2015. nov. 23. 06:20
 22/28 anonim válasza:
Már bocs de nem a 18 éves érett hanem a 28 éretlen. 28 évesen valahol 22 tájékán lehetsz. Van 18 éves fiam és látom hogy milyenek. De 25-ös "nő" ismerősöm is van, aki szintén letagadhatna minimum 5 évet az értelmi szintje miatt.
2015. nov. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:

Kérdés, hogy mi határozza meg azt, hogy mikor vagyok érett?


Hogy gyereket akarok? Akkor soha nem lesze érett.

Hogy felelősséget vállalok a tetteimért, és a szeretteimért? Jelentem, ez megvan

Hogy teszek a céljaimért, és el is érem őket? Ez is megvan.


Kommunikálni is lehet velem komoly témákról és hülyéskedni is lehet.


Nem veszem komolyan az életet, de megteszem amit meg kell, támogatom akit támogatni akarok, segítek azoknak, akiket az ember bántott. De nem veszem komolyan az életet, úgyis meghalunk egyszer, én valószínű hamarabb, mint mások szeretnék, de igyekszem eltolni.


Szóval attól függ, kinek mi az érett. Szerintem elég érett vagyok egy 28 éveshez képest, és elég fura felfogású egy 18 évesnek.

2015. nov. 23. 14:30
 24/28 Kepano_SR válasza:
Én 16f vagyok és nálam a 19 a max.
2016. márc. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim válasza:
Utoljára 17 évesen volt ez téma nálam, ja meg utolsó exem (komoly kapcsoltra értem, az ex-et) anya jöhetne szóba. Bár ő nem a nézd meg az anyát vedd el a lányát eset volt csak, fordítva is igaz lenne. De hál Istennek boldog házasságban él.
2016. márc. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim válasza:
Ja és nem csak 15 évet simán letagadhatna, és egy gyerek szülése semmi nyomot nem hagyott rajta. De jó barátságba is keveredtünk. Művel, szellemes, jószívű, csinos, ... intelligens fiatalos és nem utolsó sorban igazi nő.
2016. márc. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim válasza:
Természetemnél fogva 18-28 közt vonzanak a nők ismerkedésnél amúgy. Mégis egy olyan tökéletes(másik) nő (is), mint exem anya szóba jöhetne. ;)
2016. márc. 9. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

27-es: Stifler mamája!!!!!!! :D :P


Már nem vagyok 18, de a válasz igen, akkoriban szerelmes voltam egy 30 éves nőbe, de 24-nek néztem, mert úgy nézett ki. Vonzó volt, érett, szexis, igényes.

2016. ápr. 23. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!