Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Idősebb fiúk, férfiak! Összejö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idősebb fiúk, férfiak! Összejönnétek egy 18 éves lánnyal?

Figyelt kérdés
(ha nagyon tetszene a csaj) Hány éves korotok után mondanátok hogy ez már mindenképp túl fiatal hozzátok?
2014. jan. 8. 02:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
mindenféleképpen csak 20 alattival! 25 F
2014. jan. 8. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 PearlDiver ***** válasza:
24 vagyok és a barátnőm 18, amikor összejöttünk még 17 volt :)
2014. jan. 8. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
igen, két évvel vagyok csak idősebb...
2014. jan. 8. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Persze, 24 vagyok.
2014. jan. 8. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
26 vagyok, persze. 32-34 után mondanám azt, hogy inkább nem.
2014. jan. 8. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

nekem most a 19 a zsánerem - mostanában az ilyen korúakkal alakulgattak rövidebb kapcsolatok...18 is még belefér, ha nagyon tetszik


22F

2014. jan. 8. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Én összejönnék, ha kellően felnőttes mentalitásúnak találom.

Idősebb vagyok az összes eddigi válaszolónál.

2014. jan. 8. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 WheneverYouWant ***** válasza:
Először is mihez túl fiatal... szexhez biztosan nem... 24 vagyok de komoly kapcsolatra 18 az biztos hogy fiatal... Persze sokaknak nem ahogy az előttem szólókat elnéztem. Akik főiskolára mentek csak azért hogy tudjonak még pár évet élősködni a családon meg Pesten a haverokkal bulizzonak azoknak biztosan nem. Én 18 évessel már biztosan nem jönnék össze, nem tudnám elfogadni azt hogy olyannal legyek együtt akinek fogalma nincs az életről. És hidd el egy 18 évesnek még fogalma nincs az életről.
2014. jan. 8. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én már biztosan nem, mert családom van. Szexre el tudnám képzelni, de inkább már tényleg csak elképzelem. Jobban járok :)


44/F

2014. jan. 8. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem már nincs családom :) Szóval lássuk a medvét (illetve a lányt), és utána megmondom.
2014. jan. 8. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!