Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Igaz, hogy Debrecenben egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz, hogy Debrecenben egy csomó alacsony fiú van? Meg melegből is több van?

Figyelt kérdés

2015. júl. 27. 21:17
 1/9 anonim ***** válasza:
egy meleg itt van az én személyemben :D 20/f
2015. júl. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem igaz.
2015. júl. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én ismerek egy csomó magas fiút...
2015. júl. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Én azt hallottam, hogy ott arányaiban véve több az alacsony, vékony, melegesen kinéző vagy meleg fiú.
2015. júl. 27. 21:21
 5/9 anonim ***** válasza:
Ezt ki mondta? Aki nem is ott lakik?
2015. júl. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Hát..

Meleg nem vagyok, szerintem nem is nézek ki annak, de a 170 centimmel elég alacsony vagyok szerintem..


18/F

2015. júl. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Egy csomó magas fiút ismerek, sok van belőlük. Személy szerint konkrétan nem tudom senkiről ismerőseim közül, hogy melegek lennének. (ha van is nem vallja be) Szerintem nincs több meleg, mint máshol. Max nagyobb város, több ember és így nyilván több is van, mint pl. egy faluban :D

Tehát nem mondanám igaznak. Ez így nem jelenthető ki!

Igen, van 1-2 "melegesen" kinéző srác, stílusa is, de nem feltétlen az is. Láttam már olyat, aki csajjal csókolózott a buszon... tehát nem kell előre ítélkezni :D

De szerintem máshol is vannak

2015. júl. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Meleg sem vagyok, alacsony sem vagyok (184cm) pedig debreceni vagyok... :)

20F, Laci!

2015. júl. 31. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Fingkirály ***** válasza:

Igen. Rengetegen vannak, mintegy hordákban járják a várost, ám rendkívül gyorsak, nehéz elkapni őket.


Sokszor csak a nyomukat ütheted bottal, arról ismerhetők fel, hogy félig megrágott főtt kukoricacsutkákat dobálnak szét arra, amerre járnak.


Valamint teliholdkor kerüld őket, mert akkor kétszer olyan veszélyesek, még magányosan is.


:DDDDDDDDDD

2015. okt. 6. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!