Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mennyi idő után érdemes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után érdemes randit kezdeményezni, egyáltalán az én dolgom lenne?

Figyelt kérdés
Még nem jutott eszembe hogy elhívnám,mert facebookon mindössze egy hete beszélünk de majd egyszer eljön az ideje. Csak az a baj,hogy én mint lány 16 vagyok ő pedig 20. Nyilván nem az én feladatom lenne,csak a srác nem nyomulós fajta mondhatni kicsit félénk ilyen téren. Akár személyes tapasztalatot is írhattok lányok ha voltatok hasonló helyzetben:)

2015. nov. 19. 17:56
 1/2 anonim ***** válasza:
hát az ex barátomat én hívtam el először :D pedig én is lány vagyok. mondjuk előtte már mi kicsit össze voltunk melegedve, és úgy gondoltam hogy miért is ne hívhatnám én el.
2015. nov. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát nálunk még "összemelegedés" nem volt. Ő is keres,én is keresem de nyíltan nem mondta ki hogy tetszem neki. Bár azt nyilván érzem,hogy kedvel de eddig csak ennyi:D
2015. nov. 19. 18:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!