Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Manapság nem érdemes kezdemény...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság nem érdemes kezdeményezni a lányoknál?

Figyelt kérdés
Amint tudjuk ,manapság a lányok/nők akarnak hódítani,ha a pasi akar udvarolni,akkor faképnél hagyják.Én is alá tudom támasztani ,hisz én magam is ezt tapasztalom ,ha kezdeményezzenek akkor vissza utasítanak,mert nem vagyok kihívás ,de ha nem akarok felszedni senkit nem is,akár hova is megyek ,akkor csajok kezdeményeznek nálam ,és még valami nem plázacicákra hajtok.
2015. márc. 17. 22:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Én szeretem, ha a pasi kezdeményez, mert nem vagyok elég tökös, hogy én kezdeményezzek.
2015. márc. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
meg persze nem csak lányok ebben a hibásak ,bennem is lehet hiba.
2015. márc. 17. 22:06
 3/5 anonim ***** válasza:
Nemar. 2020-ban meg mar a lanyok kerjek meg a fiuk kezet?😭
2015. márc. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
jaj hagyjuk már ezt...én aztán egy pasinál sem fogok kezdeményezni, nem tudom nekem ez valahogy még mindig kétségbeesettnek tűnik nők részéről. a barátom is kezdeményezett és dabumm velem van. hová fajul még ez az egész...a nőknek kell a kihívás megszerezni a pasikat, ha így haladunk tovább a sok metroszekszuális pasival és emancipnci nőcvel akkor előbb utóbb fel fogank cserélődni a nemi szerepek
2015. márc. 17. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
de
2015. ápr. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!