Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » FIÚK! Ti mennyi idő után...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FIÚK! Ti mennyi idő után keresitek a lányt első randi után?

Figyelt kérdés
kort is írjatok légyszi:)

2015. nov. 21. 16:02
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
A randi után 2-3 órával még írnék egy sms-t, hogy nagyon tetszett, puszi, jó éjt. :) De attól is függ, hogy hánykor volt, ha nem túl későn, fel is hívnám. Aztán szerintem várnám, hogy ő is keressen, mert kellemetlen lenne, ha rátapadnék túlságosan.
2015. nov. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
jaj kor nem írtam.. 20F
2015. nov. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ha jól néz ki akkor még az nap este nálla alszok...
2015. nov. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Abszolút nem keresem egy kapcsolat legelején lehet ezzel a legjobban elba*ni szerintem. Ahányszor kerestem a vége az lett amúgy, hogy ő dobott és alapjában véve az egész kapcsolatot ő irányította nem én ROHADT veszélyes ez bárki bármit mond. Megvárom amíg ő keres, ha nem keres akkor semmi probléma jöjjön a következő. De ha ő keres akkor onnantól te irányítod a kapcsolatot ne legyél pina férfi létedre megtetted az első lépést ezután a nő következik , és utánna nem kell ezen matekozni jön minden magától. 23/f
2016. márc. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 donmogyoróscsirke ***** válasza:
első randi után már húzom a hajánál a barlangomba.. *Őskor* csak hogy kort is írjak. Amúgy attól függ hogy sikerült. De kezdetlegesen akármitől függetlenül én udvariasságból és kicsi féltésből mindig mondom neki, hogy amint hazaért, írjon. Tehát lehet ez kb a randi után is. Ha jól sikerült, akkor főleg, már másnap is ráírok. Ha meg nem, akkor nyilván nem lesz olyan fontos.
2016. márc. 29. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!