Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Elhivtam moziba már másodszor...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhivtam moziba már másodszor első alkalommal még nem volt csók és nekem most lesz életem első csókja de ő már csókolózott. Mikor csókoljam meg? Mozi közben vagy mikor találkozunk vagy elbúcsúzásnál? 14/f

Figyelt kérdés

2015. nov. 12. 08:39
 1/7 anonim ***** válasza:

Heló!


Moziba menni ilyenek miatt az egyik legrosszabb döntés.

De ha már odamentek, akkor szerintem előtte, ha elég időt töltötök el együtt afilm eltőt egy-másfél óra kb -, tehát vna időtö kbeszélni, kimtuatni, hogy éreztek, és nem kutyafuttában. Ha ez a mozi után lehetséges, akkor akkor.


De egyébként ez meg lett beszélve, vagy mi ez, hogy "na, megyünk moziba, és ott kapsz egy csókot", vagy hogy van ez?:) Együtt vagytok? Jártok? Vagy ckas most akarsz kezdeményezni nyíltan? Ha az utóbbi, akkor mindenképp kerüld el a sötét termet, hiszen az első csókodról van szó...

2015. nov. 12. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem utána!!! Mindenben kell a felvezetés.Azért hogy valamit adj,azért valamit kapnia is kell,így működik az ember. Másrészt ha 1 romantikus filmet választasz a csók mint át élt élmény is sokkal szebb lehet mind 2-tök számára.
2015. nov. 12. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is utána. Addigra már mindketten feloldódtok és talán már várni is fogja, hogy megcsókold :)
2015. nov. 12. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Amikor hagyja. Jo esellyel mar elozoleg is hagyta volna, csak elbenaztad.

Higieniai okokbol viszont javaslom hogy meg szopas elott.

2015. nov. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát igazábol budapest két másik végén lakunk és nem találkoztunk túl gyakran eddig lettesben most lesz a 3. De látszik rajta h ő se közömbös...ezért mostanra akarom megcsókolni
2015. nov. 12. 12:31
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki azt mondja, hogy a mozi nem jó... Ennél nagyobb hülyeséget!

Akkor persze, hogy nem jó, ha az ember felnőtt és kb. 2-3 órát szán az egész találkozásra, de fiatalon, amíg bőven ráérnek együtt lógni, hogy az istenbe ne lenne jó?


Pl. előtte is együtt lehetnek, beszélgethetnek (ez szokott lenni a fő ellenérv, hogy nem lehet ismerkedni a moziban, mert kussban kell ülni) és utána is, sőt, van egy plusz beszédtéma, a film.

De ha a srác vagy a lány izgulós, akkor simán csak ott találkoznak és az első másfél órát azzal tölthetik, hogy nézik a filmet, megnyugszanak, vagy lehet, hogy ezt csak én tudom elképzelni, de izgulva bőven elég pár pillantás is egymás között.

2015. nov. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
#6 vagyok, ez egy általános válasz, nehogy magára vegye bárki. Talán kicsit offoltam is, bocs.
2015. nov. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!