Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Vicces első randis sztorik?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vicces első randis sztorik?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Elhívott egy srác randizni, és én igent mondtam, mivel nekem is bejön. Viszont még sosem voltam randin, és egyre jobban parázok. Jövő héten lesz. Tudnátok mondani vicces sztorikat, amik veletek történtek meg? Esetleg valami jó tanácsot tudnátok mondani?


15/L



2015. nov. 22. 14:55
 1/4 anonim ***** válasza:
92%
Nos mi ultunk egy parkban tok jot beszelgettunk meg minden mire odajott hozzank egy reszeg csavo egy biciklin es azt kerdezgette mennyibe kerult a fiu biciklije... Megmonta mire az elkezdte,hogy az ove ketszer annyi. Raneztunk a lyukaskereku rosdas biciklire mondtuk oke... utana odajott a (nem mellekesen 70 eves a bacsi :D ) felesege es meg az is 15 percig beszelt nekunk a csaladjukrol. A leggazabb resz az egeszben az volt amikor a bacsi elovette a telefonjat es elkezdte a 15 eves lanyanak a fenykepet mutogatni a fiunak :D Remelem valamennyire oldottam a feszultsegedet :D 15/l
2015. nov. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ! :D

Igen sikerült oldódnom valamennyire:))

Jöhetnek még válaszok, ha gondoljátok, privibe is!

2015. nov. 22. 15:31
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nos az enyem nem volt vicces, es erdekes, viszont nem kell felned ;) csak add onmagad.
2015. nov. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
leestem a hintáról:D
2015. nov. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!