Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Első menstruációs sztorik? :DD

Első menstruációs sztorik? :DD

Figyelt kérdés

Hol,mikor?

Milyen helyzetben?

Cikis helyzetben?

Barátnőidnek mikor mondtad el?

Anyud hogy fogadta?



2013. jún. 10. 20:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
97%
Én már nagyon vártam. Otthon voltam, amikor először megjött, épp havat lapátoltam és a bátyám születésnapja volt. A barátnőimnek másnap mondtam el, nekik már mind megvolt. Elmondtam anyukámnak, ő pedig adott betétet, és mondta apukámnak, meg a tesómnak, hogy lapátolják ők a havat, mert nekem elég a bajom:)
2013. jún. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
97%

Én alig vártam. Azt hiszem, 14 lehettem. Otthon voltam. Elmentem pisálni, és hopp,láttam,hogy vérzek. Örömittasan rohantam ki, anyának meg a nővéremnek újságolva,hogy "végre megjött". :D Mindenkinek elmondtam elég hamar. :D Én örültem neki. Aztán pár alkalommal már megbántam a nagy örömöt,amikor rájöttem,hogy nem olyan kellemes. :)

24/L

2013. jún. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
97%
Hát én a barátnőmnél voltam + még volt ott 3 másik barátnőm. Kimentem vécére, az egyik barátnőm, egyedül neki volt meg akkor köztünk ő kikísért, mert tartani kellet a wc ajtót, mert kint voltunk az udvaron és az udvari wc nem jól csukódik. Kijelentettem neki hogy "Laura, szerinted beszartam?" xD vicces volt, de tényleg azt hittem, ő azt mondta, szerinte megjött, de én nem hittem neki, csak reméltem, hogy megjött mert én is nagyon vártam. Hazamentünk, anyának is kijelentettem, hogy beszartam, ő kiröhögött, ő is úgy vélte, hogy megjött, de azt mondta, hogy ha reggelig fog folyni akkor biztos, beraktam egy betétet és tanultam másnapra. Reggel nem volt semmi, rosszul éreztem magamat, mert már beleéltem magamat, kivettem a betétet, készülődtem iskolába, mielőtt elmentem újra pisiltem és láttam, hogy megint folt egy pici. Ekkor raktam el betétet és elmentem az iskolába. Mihelyst megérkeztem elmondtam a barátnőimnek. :) Az én anyum nagyon könnyen vette, de egyik barátnőm anyukája akkor sírt :"D
2013. jún. 11. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
96%
16 éves voltam.Este 10 körül lehetett,éppen átöltöztem,akkor vettem észre a piros foltot.Egyből szóltam anyumnak,örült neki,adott tisztasági betétet(ő már nem menstruál,ezért nem volt e.ü. betét). Barátnőmnek nem mondtam el,nem nagyon szoktunk ilyesmiről beszélgetni.
2013. jún. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
74%

otthon,éppen a barátnőmmel mentem volna biciklizni, október 20 volt, 14 múltam.

Egy hónappal előtte már nem érdekelt a téma,anyával azt beszéltük hogy majd megyek dokihoz,mert nincs meg. Nos, kb 4-5 hét múlva azon a szombat délután (1 óra volt) elmentem wc-re a tali előtt. Megláttam egy nagy barna foltot. Először azt hittem, hogy befostam (:-), reflexből megtöröltem a fenekem, de az nem volt olyan. Elől megtöröltem,semmi. Előjel lehet, de biztonság kedvéért betétet is beraktam. Pár perc múlva véres volt. 5 órával utána kezdtem görcsölni, a biciklizés végén. Akkor a bnőmmel fiúkkal beszéltünk és a bringámnak támaszkodva keresztbe raktam a lábam,mert igancsak fájni kezdett. A második nap iszonyú volt, gyakran kellett cserélnem és úgy görcsöltem (alhas és deréktájon is), hogy a fejemet vertem az asztalba. Éjszaka át is áztam. 8 napos volt.

Csak 4 lány tudott róla,mert a többi azt hitte, már rég megjött. Nos, egyik barátnőm szerint neki előbb jött meg,mint nekem, mégis féltékeny lett és furcsán viselkedett, ahogy elmondtam neki. Persze azért,mert állítólag ő csak füllentett és valójában még nem volt akkor nagylány. (májusban "jöhetett meg" neki, de az anyja nyáron mást mondott...)

Anyáék elég "jól" fogadták.. Apa megölelt, nagyim jött gratulálni..

15L

2013. jún. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
93%

Otthon voltam,este 10-11 óra körül,alvás előtt mindig elmegyek wc-re. És láttam,hogy egy vörös folt van a bugyimon. Már gondoltam rá hogy megjön,mert egész nap ilyen barnás volt a bugyim.

Egyáltalán nem volt cikis a helyzet,én egyből meg mondtam,hogy megjött.

Barátnőimnek egy hét múlva mondtam el.

Anyukám örült neki,adott betétet.

12/L

2013. júl. 1. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
63%
nekem amikor először megjött azt hittem befostam xdd
2015. aug. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
84%
Tesi órán jött meg elsőnek és elájultam ,mert akkora fájdalmam volt és még nem szoktam meg és mire felébrettem véres volt és a mentők meg mindenki körülöttem ,a mentős meg azt mondta mindenkinek ,hogy csak elájultam a fájdalomtól mert megzúzódott a lában ,holott tudta ,hogy nem.Meg is zúzódott de nem az vérzett nem is karcolódott. De akkora vértócsa volt ,mintha levágták volna a lábam.
2015. szept. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Én éppen néztem az X faktor élő showját XD,mikor éreztem valami nedveset a bugyimban .Kimentem a wcre es akkor pffff megjött csak az volt a a bökkenő apámmal voltam otthon.XD 9 éves voltam.
2016. ápr. 9. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
100%
Én 11 voltam, reggel láttam a bugyimon egy kis vérfoltot. Tudtam róla de mégis megijedtem és anyum se volt otthon h szóljak neki apának meg nem akartam. S még moziba is mentem aznap a barátnőmmel...úgyhogy tettem egy betétet és délután elmondtam anyának.
2016. aug. 10. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!