Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, zavar titeket a fogszabá...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, zavar titeket a fogszabályzó?

Figyelt kérdés
Az exem még pár hónapja mondta hogy soha nem járna fogszabályzós lánnyal, akkor már tudtam hogy mostanába fogják felrakni, szóval kicsit megijesztett de nem mondtam neki. Tegnap rakták fel, mostanra már szakítottunk úgyhogy nem is fontos hogy tudjon róla, a véleménye se érdekel. Viszont a többi fiú is undorodik tőle?:(

2015. nov. 25. 16:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem tudod kivárni amíg nem kell hordanod?
2015. nov. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ha tetszik a lány akkor nem fogom a fogszabályzója miatt elutasítani.

Nem befolyásol engem ,sőt még lehet ,hogy pozitív sugallata van számomra ,mert tudom ,hogy attól csak még szebb lesz.

Szerintem elég visszamaradott agyilag aki úgy vélekedik ,hogy a fogszabályzó rossz dolog.

2015. nov. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Két évig lesz fennt, és nem szeretném hogy két évig semmi önbizalmam ne legyen és ne merjek fiúkkal beszélgetni
2015. nov. 25. 16:38
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Engem zavarna a fogszabályzó!! Tuti félve adnám a farkam egy fogszabis lány szájába.,még nem is volt dolgom ilyen lánnyal hála isten :DDD
2015. nov. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem aranyos.:D Én sok fogszabályzós lányt láttam akinek nagyon dögösen állt, és mikor leszedték hiányoltam is róla kicsit.:D Mellesleg nekem is volt 2 évig, nem húzós, egy idő után te is, és mindenki hozzászokik majd a környezetedben, és minden megy ugyanúgy. Emiatt senki nem fog elítélni vagy ilyesmik. Max addig néhány agyhalott srác, mint a 4-es nem fognak olyan nagyon tolongani, de szerintem ennek is csak örülhetsz inkább:D
2015. nov. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Dehogy zavar sot van olyan lany akinek jobban is al fogszabalyzoval mint nelkule !
2015. nov. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem zavar a fogszabályzó akit zavar azt nem értem ha van egy barátnöd és imádod aztán fogszabályzot raknak fel neki azért miérét kell szakitani ugyanaz a lány csak anyi hogy fogszabályzo nem nagy dolog
2015. nov. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem baj ha szeretem
2015. nov. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 plasztik@ä ***** válasza:
nekem 3 és fél évig volt fent 17f. de engem nem zavarna ha szeretem a lányt akkor vele szeretném
2015. nov. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szerintem abszolút semmi baj nincs a fogszabályzókkal, nekem is van, szerintem azzal van baj inkább aki elhanyagolja a fogait.


Esetleg ha gondolod írj egy privátot :)

2015. nov. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!