Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fiúk ti hogy áltok egy fogszab...

Fiúk ti hogy áltok egy fogszabályzós lányhoz, nem zavar titeket?

Figyelt kérdés
Tavasszal kapok fogszabályzót ès nagyon félek hogy egy fiú sem fog szóba álni velem...És ez most nagyon rossz mert van az osztályomban egy fiu aki nagyon tetszik és most kezdek közelkerülni hozzá és attól félek hogy megutál ha fogszabályzóban meglát... szerintetek? 14/L

2015. nov. 24. 21:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Ugyan már! A fogszabályzó előbb-utóbb úgyis eltűnik.
2015. nov. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Világon semmi gond a fogszabályzóval. Nem ciki, méghozzá azért nem mert az igényesség jele...mert akinek fogszabályzója van, annak nem mindegy, hogy szép e a mosolya vagy ciki, mert összevissza állnak a fogai.
2015. nov. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

furamód nekem még be is jön a fogszabályzó.


És ha emiatt utálna meg valaki, az alapból nem is kedvelt!

2015. nov. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Csak ne legyen színes. Kérlek, csak az ne legyen!!

Az még elrettentő, ha csupa lepedék a foga. Ezt meg lehet oldani, vannak erre kitalált fogkefék meg kicsi kefék.

Fogszabályzós fiúként szóltam.

2015. nov. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
#4 nem lessz szines fehérek lesznek azok a kis tappancsok.. és tudom hogy van ilyen kis kefe vagy mi mert nővéremnek is van.. az eddigi válaszokat köszi de jöhet még jó sok :)
2015. nov. 29. 21:17
 6/6 abszintos válasza:
Ha közelkerültetek akkor nem fogja zavarni amúgy engem személy szerint picit taszít (annyira nem ) Tehát emiatt ne rágd magad jobb mintha görbék lennének mert az még rosszabb xD:)
2015. nov. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!