Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ha egy jóképű srác...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha egy jóképű srác megy oda hozzátok és hív el valahová előfordul hogy kikosarazzátok? Mi az indok ilyenkor?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra ha mondjuk nem rutinos a lányok leszólításában stb ezért kikosarazzátok vagy úgymond kárpótol a jóképűség?

2015. nov. 26. 21:06
 1/5 anonim válasza:
Felőlem lehet akármilyen jóképű, ha megszólal és egy bunkó engem nem érdekel. Ha meg jóképű és még értelmes is, miért küldeném el? :D
2015. nov. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem így értettem. Hanem olyan szituáció hogy valaki egyszerűen nem rutinos a leszólításban a lányokkal való beszélgetésben stb. és ezért bénázik.. De amúgy jóképűnek számít.
2015. nov. 26. 21:19
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha rendesnek tűnik és szimpatikus akkor nem baj ha bénázik, sőt:D Nem szeretem azokat a fiúkat akik úgy jönnek oda, hogy 100%ig biztosak abban, hogy nekik nem lehet nemet mondani. Na akkor csak azért is:D Ha bénázik csak azt jelenti, hogy nem egy egoista barom:) Amúgy semmi köze ahhoz, hogy jóképű e..legalábbis engem nem érdekel.
2015. nov. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Osztom a 3. Véleményét


Amúgy kb minden lánynak más a jóképű ;)

2015. nov. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kosaraztam már ki pasit, mert munkaidőben hívott el randizni és munkakörénél/pozíciójánál fogva nem akartam magamnak zűrt. S egyik nem is munkatársam lett volna.

Pedig azt bánom. Jóképű volt. De arra gondoltam, ha ilyen könnyen hív randira, talán mást is... Pláne, munka közben.

Pont hogy a nagy rutin ami néha ijesztő.

2015. dec. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!