Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Van még így ezzel más is?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még így ezzel más is?

Figyelt kérdés

Nem tudom miért, de nagyon vonzanak a magas férfias fiúk!! Ezzel biztos nem vagyok egyedül, 175 cm vagyok, de ha egy fiú alacsonyabb nálam vagy épp akkora, mint én, hiába szimpatikus vagy jóképű, vele nem tudnék elképzelni csak baráti kapcsolatot. Ez sokszor gondot jelent, mert elég nagy bunkóság valakit a magassága miatt lerázni, de valamiért nem érdekelnek. És alig találni ilyet manapság (legalábbis én egybe sem botlom bele), a korosztályomban mindenki vagy alacsony, vagy vézna és rossz tartású, vagy magas, de csak a félméteres hajával együtt. :D Van még rajtam kívül valaki aki hasonlóan érez?

16/L



2015. aug. 20. 23:33
 1/6 anonim ***** válasza:
én 185 vagyok, táncolok, szóval viszonylag izmos és teljesen jó a tartásom is :D
2015. aug. 20. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Általában a lányok a magas fiúkra buknak, nem is èrtem mièrt! Olvasgas egy kicsit a Gayakori Kèrdèsek bugyraiban, ès meglátod, hogy mindenki ilyen vèlemènyen van! Amúgy ha alacsonyabb a fiú, ès bejön neked, abbol milyen hátrányod van? Egy alacsony is ugyan olyan èrtèkes lehet, mint egy magas! Ezt, hogy csak magasak jönnek be, igazából a tv-ben, moziban ivódik az emberekbe, mert általában a főszereplők is magasak! Mondjuk èn se vagyok alacsony, de èn ki állok melletük! 184cm 14/F
2015. aug. 20. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nincs semmi bajom az alacsony emberekkel, egyszerűen csak nem tudnék egy nálam kisebb fiúval együtt lenni. Nem érezném magam védve, olyan lenne, mintha én lennék a férfi kettőnk közül. Ezzel nem megbántani akarom az alacsonyakat, mert lehet van aki azt szereti. Meg egy kapcsolat nem csak a lelki dolgokról szól, hanem a testi kontaktusról is (nem kell rögtön a legperverzebb dologra gondolni) biztonságban érzed magad ha egy magas ember átölel vagy hozzábújsz.
2015. aug. 21. 00:01
 4/6 anonim ***** válasza:
A nővérem is mindig ezzel jön, csak ő 160 :D; Amúgy ja. Megértelek. teljesen normális, pont ugyan ezért van, hogy általában a fiúk sem bírják ha magasabb a lány. Az olyan fura. De szerintem ne aggódj a 175-öddel, az még nem sok.
2015. aug. 21. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Haverom 195cm magas, az trony :D
2015. aug. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

szóval egy 170 cm

magas fiú mellett aki 10 éve karatézik(Feketeöv,1 dan)

es 5 éve MMA-zik nem éreznéd magad biztonságban,elég érdekes felfogás.

2016. aug. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!