Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogy kérdezzem meg a szüleimet?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kérdezzem meg a szüleimet?

Figyelt kérdés
Egy fiú, akivel egy edzésre járunk, elhívott egy italra meg beszélgetni mondjuk úgy, hogy randira. De a szüleim nem jsmerik. Hogy kérdezzem meg őket, hogy elmehetek e?
2015. dec. 4. 23:38
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
Van egy fiú edzésen, elhívott randizni, elmehetek?
2015. dec. 4. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Kor? Nem?
2015. dec. 5. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
14, lány
2015. dec. 5. 07:28
 4/11 anonim ***** válasza:
87%
elmegyek edzőtársammal xy helyre beszélgetni. majd jövök! :)
2015. dec. 5. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
82%
Ma kesobb jovok, talalkozom egy edzotarsammal.
2015. dec. 5. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, de nem hiszem, hogy díjaznák, ha csak így bejelentem, mert biztos faggatni akarnak majd, hogy ki ő, hogy hívják, hány éves stb.

De azért köszönöm mindenkinek! :)

2015. dec. 5. 09:18
 7/11 anonim ***** válasza:

Mondd el, anya egy edzotarsammal elmennek meginni valamit xy eves, nagyon jo fej, igyekszem haza.

De legalabb elmondod neki, nem ugy, mint masok akik behazudnak valamit.

2015. dec. 5. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Az én lányom nemsokára annyi idős lesz, mint te, és már előre félek az ilyen bejelentésektől, és sokat gondolkodtam azon, hogy mit mondok majd neki.


Arra jutottam, hogy ha őszintén elénk áll, akkor muszáj elengedni, és nem faggatni, mert különben legközelebb hazudni fog, hogy elmehessen randizni. Szülőként jobb tudni, hogy hol van a lány, mint azt hinni, hogy jó helyen van.

2015. dec. 5. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Anyu, szeretnék elmenni xy helyre az egyik edzőtársammal. X óra Y perckor itthon vagyok megígérem.


Én ilyesmit mondanék, de nem vagyunk egyformák. Tartsd tiszteletben, hogy a szüleid nem ismerik, így szabj egy időkeretet míg vele vagy, és időben érj haza.

2015. dec. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, remélem elengednek :)
2015. dec. 5. 17:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!