Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » 15 éves normális srác vagyok....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 éves normális srác vagyok. Megtetszett nekem egy lány. Odaakartam menni hozzá de nem tudtam, hogy mit mondjak neki. Mit kellene csinálnom? Hosszabban lent!

Figyelt kérdés
Hosszabban. Megtetszett egy lány. Odaakartam hozzá menni de nem tudtam, hogy mit kellene mondanom. Elkellene hívnom valahova? Vennem kéne neki valamit? Hogyan kérdezhetném meg tőle hogy lenne-e a barátnőm? Remélem tudtok segíteni.

2015. dec. 5. 08:43
 1/5 anonim ***** válasza:
hívd el valahova. mozi stb. és beszélgessetek. a reakciójából rá fogsz jönni mit akar
2015. dec. 5. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Menj oda hozzá és mondd meg neki kerekperec a szitut. Ha ez nem megy, akkor menj oda és pl. kérdezd meg hogy merre kell menni az állomásra, és mellékesen hívd el...
2015. dec. 5. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egy suliba jártok? Mert ha igen akkor ha pl.ha leül a padra ülj le mellé,ha elmegy előtted kövesd a szemeddel azt tuti észreveszi és figyeld meg mit reagál.Ha ő is követ téged a szemével akkor már mehetsz hozzá beszélgetni.Kérdezősködj a hobbijairól,kedvenc filmjeiről és innen majd magától fog jönni a szó belőle és belőled is. Ha meg tényleg nem megy élőben írj rá facebookon.
2015. dec. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hány éves a lány?

Szerintem is hívd el valahova:) de inkább olyan helyre, ahol tudtok beszélgetni (pl:sétálgatni)

2015. dec. 5. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ugyan úgy 15 éves ő is.. Már 3 éve ismerem.
2015. dec. 8. 19:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!