Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mennyi esélyem lehet így egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi esélyem lehet így egy normális lánynál?

Figyelt kérdés

Szóval.


Külső:

173 cm

Vékony (eléggé).

Az átlagnál jobb kinézetű de semmiképp sem kiemelkedő.

A hajam azért jó :D.


Belső:

Okos

Értelmes

Eléggé komoly de kicsit hülye is :D.

Lényegre törő.

Néha egy nagyon minimálisan kedvtelen és önző. Valamint egy rettenetesen picit érzéketlen :D.


18/f :D.



2015. jún. 26. 20:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Attól függ ki neked a normális lány :D Remélem őt nem így táblázod be,mint magadat! :)

Amúgy elolvasom azt,hogy 173 cm,elolvasom,hogy eléggé vékony,és végigfuttatom ,hogy én milyen vagyok. Nem passzol :)

De amúgy soha senkiben nem a külsőt nézem,de mivel te azzal kezdted,azért mondom :)

A belsőd alapján normálisnak tűnsz,hál' jóisten nem mindenki akkora bálna,mint én,szóval a kisebb lányoknak tuti bejössz. :)

2015. jún. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
engem is érdekelne, hogy ez a "normális" nálad mit takar. :)
2015. jún. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Azt takarja hogy nem arrogáns, nem nagyképű, nem lenéző és nem kavar folyamatosan más fiúkkal. Ezen kívül okos és értelmes. Elég komoly ahhoz hogy legalább felfogja amit mondok és tudjon rá valami értelmeset reagálni. Nálam ez a normális... Nem értem mit nem lehetett a normális szón érteni de mindegy...
2015. jún. 26. 20:31
 4/12 anonim ***** válasza:
Simán van esélyed,átlag fölöttinél is, főleg ha domináns és népszerű is vagy mellette. Ja és szedj föl pár kilót.De tényleg,nem kell a kockahas(bár az azért jobb és jobban is megnéznének érte) de ne látszódjanak ki a bordáid és álljon normálisan egy póló. Meg azért valljuk be,ha nem szereted az anorexiás csajokat azért szerintem ciki ha nagyobb nálad a barátnőd :D
2015. jún. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem kavar folyamatosan más fiúkkal? :o hát ha kiderülne hogy az én barátom fiúkkal kavar...
2015. jún. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
50% vagy sikerül vagy nem :D
2015. jún. 26. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nos a 4. es választ tudom értékelni és ment is érte a zöld kéz. Bár nem mintha számítana valamit. A többiekét hasznavehetetlennek tartom. Max még az 1 es válaszoló aki próbálkozott de az sem nagyon jött össze. Azért köszönöm :).
2015. jún. 27. 10:28
 8/12 anonim ***** válasza:

Ilyen bugyuta kérdésre, hogy adjunk hasznos választ? Legalább valami olyat írtál volna ki, hogy "Lányok nektek bejövök?"

Mit vársz? Hogy majd minden lánynak tetszeni fogsz?

A lányok nem ugyanolyanok. Valakinek tetszel valakinek nem. Erre a kérdésre nem lehet választ adni. Hülyeség.

2015. jún. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én ugyanilyen vagyok,csak nagyon kedvetlen! :D

14/f

2015. jún. 27. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Kedves 8 as :D. A hülyeség az az hogy téged a szüleid etetnek :D. Nem is értem hogy valaki hogy lehet ennyire bunkó :D. Furcsa mód mások tudtak hasznos választ adni. Te pedig nem :D. Szóval légyszíves kotródj el -.-
2015. jún. 28. 13:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!