Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek mit kéne tennem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit kéne tennem hogy egy lány kezdeményezzen csóknál?

Figyelt kérdés

2015. dec. 5. 22:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem neked kene kezdemenyezned mert o nem fog hisz o is ugy fogja gondolni mint en hogy egy lany nem kezdemenyez.. Az inkabb a fiu dolga. Neki csak viszonoznia kell a csokot :)
2015. dec. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igen szerintem is :)
2015. dec. 5. 22:41
 3/11 anonim ***** válasza:

Emlékszek hogy amikor nekem volt az első csók, akkor a lány megállt és mondta hogy tegyem meg :D

Szóval ha úgy nézzük ott ő kezdeményezett, fogalmam sincs hogy értem el nála :D

2015. dec. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Biztos ku*rva aranyosan néztél rá és éreztetted vele a szerelmedet :D
2015. dec. 5. 22:53
 5/11 anonim ***** válasza:
Nálam is utóbbi, de nem éreztettem annyira...érdekesek a lányok.
2015. dec. 5. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Általában a fiú nézi a szemét majd odahajol és. Csatt..fergeteges érzésetek lessz és egy fokkal előre lé a kapcsolat ( ha normális lánnyal randizol)
2015. dec. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ezt azért lánya is válogatja. Van olyan lány, aki eleve kezdeményezőbb típus, és meg meri tenni, ha csak egy picit is érzékeli a srácon, hogy ő is akarja. De vannak olyan lányok is (lsd. például én), akik nem biztosak magukban, és nem merik megtenni, a fiútól várják az irányítást és kezdeményezést. Meg persze olyanok is biztos vannak, akik elvből nem, mert úgy gondolják, hogy a srác dolga.

Szóval ebből csak annyit akartam kihozni, hogy konkrét választ erre nem lehet adni, nem lehet általánosítani, hogy A LÁNYOKNÁL ezt és ezt csináld, hogy elérd a kezdeményezést, mert valakinél így tudnád elérni, valakinél úgy, valakinél meg amúgy. Egyeseknél meg lehet, hogy egyáltalán sehogy. Ergo, inkább te próbálkozz a kezdeményezéssel, aztán alakul magától. :)

2015. dec. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Kend be csokival/nutellával a szádat :)


Viccet félretéve ha az mégse sikerül, akkor éreztesd a lánnyal, hogy szereted, imádod, akarod, tiszteled és becsülöd, tehát idővel a lány túlcsordulhat, nem bírja tovább és megcsókol. Férfiaknál is ugyanez történik, hogy a lány annyira szereti a férfit, hogy a férfi ezt érezve nem bírja tovább és megcsókolja.

2015. dec. 10. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
27%
Sehogy . Mindig a fiú kezdeményezzen. Mivel ha a lány kezdeményez akkor rossz néven vesz téged
2015. dec. 11. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Ledugod a nyelved a torkán, az tutti!
2015. dec. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!