Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Annyi olyan kérdést látok,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyi olyan kérdést látok, hogy a lány szerelmes a fiúba, azon gondolkozik, hogyan kezdeményezzen, és kezdeményez is, csak én nem látok ilyen csajokat?

Figyelt kérdés
Én nem merek kezdeményezni, mert úgy érzem hülyének néznének, ráadásul ha nem meggyőződésből, hanem kényszerből tenném. Mióta sportolok, és meg is látszik rajtam, egyértelműen több szebb csaj is megnéz, és jobban tetszek magamnak is, de az a baj hogy vagy ők, vagy én nem merek lépni. Szerintetek már sose lesz csajom? 21/F.
2015. júl. 4. 12:18
 1/10 anonim ***** válasza:
Ugyanebben a szituban vagyok, csak velem nem szemeznek annyian, sőt :( xd
2015. júl. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hát velem se nagyon szemeznek, inkább lopva néznek meg. A szemezés az más, ahhoz két ember kell.
2015. júl. 4. 12:23
 3/10 anonim ***** válasza:

Velem se szemez 1 lany se:D


De en nem sportolok semmi olyat ami testet épít mert úgy is feladom az elmaradt eredmény hijján.

2015. júl. 4. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
A szemezéshez inkább jó kisugárzás kell, és szimpátia egyben. Az már nem csak test téma. De ha akarok, akkor tudok szemezni akárkivel, csak ahhoz félénk vagyok. Meg ha meg is ismerkednék valakivel, még akkor is lehet hogy csak a barát zónába kerülnék. Az meg hogy megnéznek, szerintem csak esztétikai téma, tetszik nekik, de szerintem semmi komolyabbra nem gondolnak.
2015. júl. 4. 12:31
 5/10 anonim ***** válasza:

Ismerős a helyzet..:D Van 1 ismeretlen lány aki tetszik de egyszerűen nem jön össze a szemkontaktus pedig nem nézek ki rosszul.

18/f

2015. júl. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nézni kell folyamatosan, és akkor egyszer rád fog nézni, és akkor már megvan a szemkontaktus. Ezzel nem is lenne baj, de amikor már tovább kéne lépni, az nem megy.
2015. júl. 4. 18:54
 7/10 anonim ***** válasza:
Hasonló a helyzet nálam is. Ha végre találok valakit és lèpek akkor nem jövök be neki. Most meg van egy lámy aki 2évvel idősebb ès nem tudom mit tegyek. :( Zene szokott segíteni gondolkodni az ilyen dolgokon.
2015. júl. 5. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

07-04 16:55 vagyok.

De ha mindig nézem folyamatosan netán feltűnően és csak rám pillant de a szemkontaktus nem jön össze vagyis kerüli vagy szégyellős netán zavarban jön emiatt akkor mit csinálsz ? :D

A másik amit írtál nos hát az nekem se megy.. Csak akkor ha nagyon össze szedem magamat és ott ahol nincsenek sokan pl utcán ott leszólítanám mert nincsenek sokan nyugodtabb hely de nyilvános helyen mit pl: tömegközlekedés,étterem stb ..hát azt kell mondjam hogy ott már nem tudnám meg tenni józan ésszel..:D De nem tudom hogy miért van az hogy ha egy lány megtetszik és leakarom szólítani vagy beszélgetni akkor vele akkor olyan mit ha hurok lenne a nyakamba lefagyok nem tudok úgy beszélni ahogy szoktam pedig jó cuccokba öltözködöm jól is beszélek.

2015. júl. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Utolsó.


Velem is ez van :D


Mikor bicikliztem láttam hogy egy lányka füvet nyír és köszönni szerettemvolna, de inkább elmentem egy hosszú utcába...


Mire a végére értem rávettem magam hogy miatta menjek vissza és k{szönjek és jó munkát kívánjak neki.


Vissza mentem, de nem mertem hozzászólni pedig csak miatta mentem vissza :( Ahogy oda értem begörcsöld a gyomrom és nem bírtam kinyögbi semmit így tehát elmentem. :(


16/f

2015. júl. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Köszönjek*

Begörcsölt*

Kinyögni*


Ja és amúgy képzelhed milyen állapotban voltam mikor 2 lány direkt mellém üllt egy padra és várták hogy hozzájuk szóljak :/

2015. júl. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!