Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Miért csinálják a lányok hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálják a lányok hogy pofont adnak annak fiúnak aki tetszik nekik? (Kisebb pofonokra gondolok pl: odafut felpofozza és elszalad vagy leszólítja a fiút felpofozza ok nélkül semmit nem szól és elszalad)

Figyelt kérdés
Mert látom a sulinkba hogy ezt csinálják. Ez természetes?

2015. dec. 6. 09:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Hány évesek? :D
2015. dec. 6. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

(:O


Wut? 0.0 Lehet velem van a baj, de én már lejöttem a fáról. Egyik leány barátom sem műveli ezt, szóval ez csak a te iskoládban trendi. De igazából én ilyennel nem találkoztam soha. Szóval szerintem csak nem tudod az előzményeket, hogy miért ütögetik egymást.

2015. dec. 6. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
23%
Én fognám a legközelebb eső tárgyat a kezembe aztán leütném a g**be ;) Nőnek sohasem lehet ilyet megengedni, hogy kezet emeljen egy férfira.
2015. dec. 6. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Mert még ovisok?

Oviban ez természetes is lehet még akár :)

Iskolában már furcsa, pláne ha nem első 2-3 osztályban van :D

2015. dec. 6. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Válasz az azonos indittatásu hajcibálásra.
2015. dec. 6. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Szerintem is furcsa, főleg az hogy 5-6-7-8 osztályosok csinálják :D
2015. dec. 6. 10:16
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Én az ilyet ugy hívom hogy fogyatékos... Csak fel probálja kelteni a srác figyelmét, de ha velem csinálnák ezt akkor biztos vagyok benne hogy nem csak felfigyelnék az értelmetlen, idióta viselkedésére hanem viszonoznám neki azzal hogy elküldöm az annyába...
2015. dec. 6. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem láttam még ilyesféle kirohanást egy lánytól sem (hál' isten).
2015. dec. 6. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
hat... en lany vagyok... de csak akkor verek fiut ha letapiz vagy olyat mond :D ok nelkul nem fogom felpofozni...wtf..? :DD
2015. dec. 6. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
14/l vagyok, szóval pont abba a korba esek, amit te említettèl, de egy kicsit sem èrtem :D. Alapból nem szeretek fiúkat verni, de ez azèrt fura :D. Ha előtte összevesznek, a srác tapizza, beszólogat, akkor mèg megtudnám èrteni, de így? XD
2015. dec. 6. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!